Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

Jestem obcokrajowcą i chcę kupić abonament telefoniczny. Wcześniej miałem plan przedpłacony i teraz próbuję ruszyć dalej. Ale jestem zablokowany... Po wyświetleniu na stronie prośby o podanie moich danych osobowych niektóre pola są już wypełnione kolorem szarym i nie mogę ich zmienić (informacje są jednak poprawne). Nie byłoby to problemem, gdyby po wypełnieniu innych pól i odewidencjonowaniu niezbędnych pozycji, udało mi się przejść do potwierdzenia i płatności. W moim przypadku jednak strona prosi mnie o wypełnienie wszystkich pól, tak jakby szare pola zostały uznane za puste i brakuje informacji.
Potrzebuję pomocy.

 

______________

* Temat przeniesiony z Abonament - Rafał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

@Maelle podejrzewam, że szybciej i łatwiej uda się podpisać umowę w salonie na obcokrajowca, niż przez stronę internetową. 

Tu masz więcej informacji na temat podpisywania umowy przez obcokrajowca z Orange:

https://www.orange.pl/portal/map/map/how_to?stamp=1285337958943&articleId=4319956

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

@Maelle podejrzewam, że szybciej i łatwiej uda się podpisać umowę w salonie na obcokrajowca, niż przez stronę internetową. 

Tu masz więcej informacji na temat podpisywania umowy przez obcokrajowca z Orange:

https://www.orange.pl/portal/map/map/how_to?stamp=1285337958943&articleId=4319956


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

Czy posiadasz numer PESEL? Jeśli nie, to chyba przez stronę www nic nie zamówisz. Potrzebny jest kontakt z żywym człowiekiem, zwykle przez salon.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

Dziękuję bardzo


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie mogę kupić abonamentu telefonicznego

@Maelle cieszę się, że uzyskałeś potrzebne informacje. W przypadku podpisania umowy, życzę owocnego korzystania z usług Orange.