Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada regulamin / oferta

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Neostrada regulamin / oferta

Dzień Dobry

Gdzie mogę odnaleźć ofertę dotycząca Neostrady 10 Mb/s; 20 Mb/s.

Na stronach www.orange.pl nie ma żadnej wzmianki o takich usługach mimo że są one świadczone w mojej okolicy.

Pozdrawiam

TP

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Neostrada regulamin / oferta

@Tomsiojeśli otworzysz regulamin promocji mini 2/19 to znajdziesz tam informację odnośnie opłaty za utrzymanie łącza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada regulamin / oferta

Taka oferta pojawia się po wpisaniu konkretnego adresu na stronie https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod

Inna opcja to w stopce masz link regulaminy i cenniki i tam są papiery

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Neostrada regulamin / oferta

Na dole strony masz sekcję na skróty i tam znajdziesz regulaminy i cenniki. Drugi sposób to Kliknij w ofertę następnie internet i sprawdź. Wpisz swój adres i pojawią Ci się dostępne prędkości pod Twoim adresem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Neostrada regulamin / oferta

Po wpisaniu adresu pojawia się tylko możliwość wyboru: Internet domowy 4G co nie jest do końca prawdą gdyż w tym samym domku wolnostojącym lecz piętro niżej jest stara poczciwa Neostrada 10 Mb/s którą chcę założyć. Na stronie www.orange.plżadnej wzmianki o tej usłudze nie ma stąd moje pytanie gdzie takowe regulaminy ofertę mogę znaleźć.

TP


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada regulamin / oferta

To może być związane z tym, że na piętrze nie ma przyłącza. Masz gniazdko u siebie?

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Neostrada regulamin / oferta

W takim razie na dole strony na skróty>regulaminy i cenniki>zakładka dom>internet domowy i znajdziesz tam regulamin promocji mini 2/19


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 15
  • 0

Neostrada regulamin / oferta

To jest domek jednorodzinny z rozbiciem na dwa lokale mieszkalne kiedyś były tam działające dwa rożne numery stacjonarne jeden na parterze (który do dzisiaj działa) i mój na piętrze z którego zrezygnowałem (jakieś 3-5 lat temu) więc infrastruktura techniczna jest tylko oferty na Neostradę 10 mb lub 20 Mb/s brak 😞

TP


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Neostrada regulamin / oferta

W takim razie polecam kontakt z infolinią. Doradca sprawdzi czy jest możliwość zainstalowania wspomnianych prędkości.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada regulamin / oferta

A masz jeszcze gniazdko na piętrze? Czy zostało zdemontowane?

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Neostrada regulamin / oferta

@Piotrekk85a jakie ma to znaczenie czy jest lub nie ma gniazdka?