Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

Witam. 

Chcę przenieść numer z plusa do orange.  w plusie dotychczas miałam umowę mix, zaznaczyłam więc abonament/mix w formularzu przeniesienia numeru. A plus odrzucił powodem podając zły typ umowy .. Jak to mozliwe ?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

Bo PLUS dosyć dziwnie traktuje Mixa.

Jeśli masz Mixplusa i nie wykonałaś doładowań kontraktowych, to typ wybierasz Abonament/Mix.

Jeśli spłaciłaś doładowania kontraktowe i nie wykonałaś dodatkowego doładowania ani jednego na kwotę co najmniej 5 zł, nadal jesteś na mixie. Choć tu pojawiają się krzaki.

Jeśli po spłaceniu doładowań kontraktowych w Plusie wykonałaś co najmniej jedno doładowanie na kwotę co najmniej 5 zł, Plus przenosi Cię w tzw. pokontraktowy system zasileń i dla procesu przenoszenia numeru taki numer jest traktowany jak numer na kartę.

Ważny jest moment kiedy dokumenty są przekazywane do plusa.

A jak to było u Ciebie? spłaciłaś doładowania tzw. kontraktowe w plusie czy nie? i czy później były doładowania?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

@inexplicable, w Plusie po zakończonej umowie w MIXie korzystasz z oferty na kartę. Zaznaczając tą opcję przy przeniesieniu numeru do Orange, nie powinno być już żadnych problemów. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru


@Piotrekk85napisał(-a)

Bo PLUS dosyć dziwnie traktuje Mixa.

Jeśli masz Mixplusa i nie wykonałaś doładowań kontraktowych, to typ wybierasz Abonament/Mix.

Jeśli spłaciłaś doładowania kontraktowe i nie wykonałaś dodatkowego doładowania ani jednego na kwotę co najmniej 5 zł, nadal jesteś na mixie. Choć tu pojawiają się krzaki.

Jeśli po spłaceniu doładowań kontraktowych w Plusie wykonałaś co najmniej jedno doładowanie na kwotę co najmniej 5 zł, Plus przenosi Cię w tzw. pokontraktowy system zasileń i dla procesu przenoszenia numeru taki numer jest traktowany jak numer na kartę.

Ważny jest moment kiedy dokumenty są przekazywane do plusa.

A jak to było u Ciebie? spłaciłaś doładowania tzw. kontraktowe w plusie czy nie? i czy później były doładowania?


Spłaciłam co do jednego doładowania kontraktowego, nie robiąc nic nadto. Czyli nie wykonywałam żadnych więcej doładowań. Próbować w takim razie składać wniosek raz jeszcze zaznaczając na kartę ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

Z tego co wiem, aby z mojej umowy mix być traktowana jako na kartę musiałabym jakiegoś dziwnego smsa wysłać. a tego nie zrobiłam, dlatego dziwię się strasznie odrzucenia mojego wniosku ... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

Nie daję gwarancji. Najbezpieczniej wykonać doładowania za 5 zł i wtedy na 100% numer jest traktowany jak na kartę. Ew. czekać na reklamację. Plus dosyć "mocno" broni swoich numerów.

 

PS. Smsa trzeba wysłać aby przejść z taryfy mixowej do taryfy na kartę w plusie. Ale dla procesu przenoszenia numeru jest dziwnie traktowane 😞


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

okej dzięki serdeczne. doładuję i złożę ponownie 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

MIX CZY na kartę przeniesienie numeru

tak tak z tym smsem to słyszałam właśnie, że wtedy mają jakieś rozdwojenie jaźni jeśli w podobnym czasie przejdzie się na kartę i dostają wnioski z przeniesieniem ... dlatego nie chciałam tego robić. nie chce aby te moje przenoszenie sie odbywało miesiącami Smutny kot