Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet na próbę - próba nerwów


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet na próbę - próba nerwów

Zamówiłem u w Orange interenet na próbę, wszysko poszło sprawnie. Technik został umówiony na poniedziałek (18 maja) godzina 12-14. 15 maja dostałęm jeszcze potwierdzenie że technik przyjedzie pomiędzy 12 a 14 w dniu 18 maja. W dniu 18 maja o godzienie .. 12:21 otrzymałem wiadomość .. że zamówienie zostało anulowane. Nic więcej w zakresie powodu anaulowania zamówienia w SMS już nie było. Na infolini otrzymałęm informację że usługa wymagałaby położenia 250 m światłowodu i w związku z tym koszt inwestjicji przekracza budrzet. Na moją uwagę że zamawiałem internet nieświatłowodowy otrzymałem informację że w takim razie chodzi o kabel miedziany... Na uwagę że linia biegnie kilka metrów od domu w którym ma być założony internet i w przesłości z tego słupa był już poprowadzony telefon stacjonarny otrzymałem informację że technik uznał że nie ma możliwosći instalacji internetu. Na prośbę o kontakt z managerem otrzymałem informację że menager jak chcę może mi odczytać tą samą wiadomość... W innym telefonie dowiedziałęm śię że nie mogę nawet złożyć reklamacji bo Orange anulował zlecenie i nie jestem klientem...
Na koniec otrzymuję w każdej rozmowie propozycję internetu mobilnego. Fajnie tylko akurat w tym miejscu nie ma zasięgu telefoni mobilnej jest za to "kabel"
W zwiazku z powyższym prosiłbym o jakiś sensowny pomysł odnośnie kolejnych kroków...

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Internet na próbę - próba nerwów

Niestety kolejnych kroków brak. Orange nie inwestuje w miedź, jeśli nie ma przyłącza lub słupek nie stoi przy samej posesji, to Orange odmówi podłączenia.
Fakt, sposób informowania o odmowie podłączenia pozostawia wiele do życzenie no ale...

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet na próbę - próba nerwów

Ale słupek stoi przy samej posesji.. w tym lokalu był już telefon stacjonarny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet na próbę - próba nerwów

Internet nie jest usługą powszechną i nie ma obowiązku jego podłączenia.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet na próbę - próba nerwów

Oczywiście, natomiast według mnie nie przyjście na umówione spotkanie i odwoływanie go po terminie jest średnio kulturalne.  

Ale tutaj nie o to chodzi, chodzi o to że w tym w tym domu już był podłaczony stacjonarny telefon i jest możliwość jego połączenia, w wyniku pewnie pomyłki stwierdzono że nie da się tego zrobić jeszcze raz. Więc nie chodzi mi o to aby ustalić kto zachował się dobrze, i co jest czyim obowiązkiem.

 

Chodzi o to aby rozwiazać problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet na próbę - próba nerwów

Chodzi o to, że był. To znaczy, że albo ktoś usunął instalację lub wnioskowano do TP/Orange o jej usunięcie. Orange na dziś nie odtwarza instalacji miedziowej. Takie ma zasady.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Internet na próbę - próba nerwów


@Piotrekk85napisał(-a)
Orange na dziś nie odtwarza instalacji miedziowej. Takie ma zasady.

no prosze Cie
skad takie info?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet na próbę - próba nerwów

Zapoznaj się z wytycznymi dla hurtu przy instalacji naked BB dla klientów B2C. Jeśli adres jest w ewidencji, to wymaga to zgody stopnia N+2, co zwykle nie jest udzielane.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Internet na próbę - próba nerwów

aha 😀😀😀
ojej jakos mi nakeda w piatek podlaczyli


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet na próbę - próba nerwów

Na miedzi i miałeś kiedyś POTSa w tym samym adresie?