Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 48
  • 0

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

Witam, byłbym zainteresowanym podłaczeniem światłowodu na mój adres w bloku, tylko Orange z niewiadomego powodu miałoby doliczyć 15zł za utrzymanie łącza. Jest jakaś możliwość, by tą opłatę zniwelować?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

a mnie się wydaje, że dopłata dotyczy dotyczy stopnia zurbanizowania rejonu, w którym świadczona jest usługa, a nie rodzaju budowli, a określenie "domek jednorodzinny" to uproszczenie wskazujące na rejon wiejski lub podmiejski, ponieważ w tych rejonach ten typ zabudowy występuje najczęściej. Czy są tu posiadacze usługi FTTH w domu jednorodzinnym w mieście? Na przykład taki rejon jak Żoliborz (TEN Żoliborz), tam właśnie jest zabudowa jednorodzinna. Czy dopłacacie?

 

EDIT: ups @Anonim wyprzedziłeś mnie o 29 sekund.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

Otrzymałeś ofertę z +15 zł na adres w bloku? Wydaje mi się że kontakt z przedstawicielem handlowym w Twoim regionie lub bezpośrednio przez kontakt z Orange powinien wyjaśnić tę sytuację. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

Skąd taka informacja ? Ile mieszkaniowy jest blok?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 48
  • 0

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

@tolek  Dzwoniłem już na infolinię 2 razy w tej sprawie i za każdym razem powiedzono mi, że opłata jest wymagana.
@Arti_Kn_Pl 8-mieszkaniowy.

Anonim

Nie dotyczy

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

@SojerManLan  w twoim wypadku ta opłata występuje, jedynie bloki na osiedlach, gdzie dużo ludzi mieszka, nie mają takich opłat, też mam opłatę w domku jednorodzinnym, za utrzymanie łącza, choć inny dostawca światłowodu jest, to po prostu standard jest, więc albo się godzisz na tą opłatę, albo LTE modem i bez opłat (ale z limitami GB) 😉


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

a mnie się wydaje, że dopłata dotyczy dotyczy stopnia zurbanizowania rejonu, w którym świadczona jest usługa, a nie rodzaju budowli, a określenie "domek jednorodzinny" to uproszczenie wskazujące na rejon wiejski lub podmiejski, ponieważ w tych rejonach ten typ zabudowy występuje najczęściej. Czy są tu posiadacze usługi FTTH w domu jednorodzinnym w mieście? Na przykład taki rejon jak Żoliborz (TEN Żoliborz), tam właśnie jest zabudowa jednorodzinna. Czy dopłacacie?

 

EDIT: ups @Anonim wyprzedziłeś mnie o 29 sekund.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 48
  • 0

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

Czyli streszczenie takie: Opłata jest i będzie, nieważne w jakim budynku w miejscowości, w której mieszkam. Cóż, inny, lokalny operator ma słabsze prędkości za podobną cenę, więc trzeba będzie wytrzymać opłatę. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli.

Anonim

Nie dotyczy

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

@pirenej  można napisać że w miastach nie ma opłat za łącze, już peryferia płacą i domki jednorodzinne czy kilku rodzinne 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

@pirenejw Tej dzielnicy ( TEN Żoliborz) bywa, że opłata jest niepobierana.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Czemu opłata za łącze w domku jednorodzinnym występuje w bloku?

@SojerManLan  nazwa miejscowosci nie ma znaczenia bo oplata dla zabudowy jednorodzinnej wszędzie jest taka sama.
jezeli w klatce jest wiecej niz 3 lokale ( np mieszkalne) to tej oplaty nie powinno byc i nalezy to reklamowac (ja bym tak zrobil)

co to za adres i nr budynku