Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód co wybrać?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Światłowód co wybrać?

Cześć, 

po około 5 latach czekania na osiedlu pojawiła się możliwość podłączenia światłowodu 😄

 

Mam do Was pytanie: czy w Orange coś zmieniło się na lepsze?

 

Z internetu będę głównie grał w gry online np. CS, Fifa, ale też prawdopodobnie będę korzystał z nvidii geforce now.

 

____________

* Wpis poddany edycji, doprecyzowano kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Światłowód co wybrać?

Zdecydowałem się na Orange, zamówienie składałem przez internet przez co otrzymałem rabat 2 miesiące za darmo 🙂 
Technik przyjechał 2-3 dni po złożeniu zamówienia. Trochę się z tym męczył, bo instalacja trwała ponad 3h, ale warto było czekać, efekty poniżej 😄 

11549450810.png

Jeżeli chodzi o ping to grałem jak na razie tylko w cs go i były bardzo niskie, najwyższy jaki miałem to 40ms, głownie jest to 18-25ms w net_graphie, bo w tabeli zawsze zaniża. Muszę przetestowac jeszcze granie w GeForce now.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Światłowód co wybrać?

Skoro podajesz tych operatorów do wyboru to siec zbudowana pewnie przez nexera.

 

Wybierasz szam internet czy pakiet np z tv czy z komórką? 

 

Ja bym wybrał Orange

- duzy wybór ofert (konwergencja)

- blisko salony 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Światłowód co wybrać?

T Mobile jeśli FTTH to i tak leci po kablach OPL więc to jeden pies. UPC z kolei to "pół światłowód". Fakt - doprowadzają FTTH do domu ale infrastruktura i tak leci po RF do modemu za pośrednictwem RFOG.

 

____________

* Wpis poddano edycji - Wiktor


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Światłowód co wybrać?

Tak właśnie czytałem, ze jest na koncentrykach i bardzo niski upload 😏

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Światłowód co wybrać?

@majsu  mając do wyboru T-M i Orange, bardziej skłaniałbym się ku drugiemu operatorowi (ale to moja opinia). Dla samego neta UPC nie brałbym w ogóle pod uwagę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Światłowód co wybrać?

Jeśli chcę mieć prywatne IP w Orange to muszę im to gdzieś zgłosić?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2040
  • 7461
  • 28

Światłowód co wybrać?


@slav72napisał(-a)

mając do wyboru T-M i Orange, bardziej skłaniałbym się ku drugiemu operatorowi


czy ktoś wie, czy T-M w dostępie FTTH i przez komórkę daje te same trasy w świat? (nie licząc fragmentu dosyłu dostępowego, oczywiście).


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Światłowód co wybrać?


@majsunapisał(-a)

Jeśli chcę mieć prywatne IP w Orange to muszę im to gdzieś zgłosić?


Prywatne IP możesz mieć zawsze, w końcu jest prywatne więc każdy może mieć takie same. Publiczne stałe IP Orange daje tylko na firme. Ale to tylko moja opinia, o szczególy aktualnej oferty dla Ciebie musisz się dowiadywać w Orange... Mogę powiedzieć, że w tej chwili u mnie (Orange Love FTTH) publiczne IP zmienia się co kilka dni.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Światłowód co wybrać?

Wszystko. O wiele większy transfer do ciebie jak i od ciebie. Płynnie działająca usługa. Najnowsze FunBox -y. Nie mówiąc o dodatkowych usługach. W tym możliwość łączenia usług w pakiecie ORANGE Love. 

I w końcu najbardziej atrakcyjna cena na rynku.

 

Jednocześnie należy podkreślić, iż tylko Orange ma własną światłowodową infrastrukturę, z której korzystają wszyscy operatorzy.

 

Sam mam FunBox a 6 i Internet o szybkości 1 GB do mnie i kanał zwrotny 300 MB 

Nie masz nad czym się zastanawiać. Zadzwoń na nr 801234567 lub wejdź na: https://www.orange.pl/view/kontakt i zamów rozmowę. 

Doradcy są dostępni

pon.-pt. 8:00-22:00
sob.-nd. 9:00-18:00

 

 

Pozdrawiam 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Światłowód co wybrać?

Zdecydowałem się na Orange, zamówienie składałem przez internet przez co otrzymałem rabat 2 miesiące za darmo 🙂 
Technik przyjechał 2-3 dni po złożeniu zamówienia. Trochę się z tym męczył, bo instalacja trwała ponad 3h, ale warto było czekać, efekty poniżej 😄 

11549450810.png

Jeżeli chodzi o ping to grałem jak na razie tylko w cs go i były bardzo niskie, najwyższy jaki miałem to 40ms, głownie jest to 18-25ms w net_graphie, bo w tabeli zawsze zaniża. Muszę przetestowac jeszcze granie w GeForce now.