Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wpisanie danych z umowy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

wpisanie danych z umowy

Witam, podłączyłem TV Orange bezprzewodowo przez Wifi, zrobiła się aktualizacja jednak pominęło krok wpisania danych z umowy (identyfikator i kod). Telewizja działa jednak wydaje mi się, że są tylko podstawowe (darmowe?) kanały (jeszcze ustalę jakie powinny być zgodnie z umową).

Czy jest możliwość wpisania danych na tym etapie? Jeśli tak to jak to zrobić? 

Nadmienię, że parę dni wcześniej były problemy z połączeniem z internetem jednak wtedy wyskoczyło okienko do wpisania danych. Czy jest możliwość, że wpisane wtedy dane zostały zapamiętane mimo braku połączenia z internetem? Lub może automatycznie pobrało dane z internetu gdyż jest to ta sama umowa..

Z góry dziękuję za odpowiedź.

3 ODPOW. 3

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

wpisanie danych z umowy

Możliwe, że dekoder nie wymagał wpisania danych z umowy, jednak niech pan zweryfikuje czy są dostępne wszystkie kanały z pakietu, jaki pan zakupił.


Lista kanałów w danych pakietach:
https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

wpisanie danych z umowy

Dziękuję za odpowiedź. Sprawdziłem, że na umowie mam pakiet Optymalny, a aktywne nie są np. kanały TVP Sport i EuroSport 2 - według rozpiski kanałów powinny być dostępne. 


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

wpisanie danych z umowy

Przełącz sobie na dekoderze na kanał 998. Jak zrobi się na nim odświeżenie (wszystko będzie napisane na ekranie), wtedy sprawdź czy są dostępne odpowiednie kanały.