Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

tvgo orange kanał tvp


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

tvgo orange kanał tvp

Serio nie ma dostępnego kanału tvp na tvgo.orange? 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

tvgo orange kanał tvp

Niestety nie ma Smutny kot

Anonim

Nie dotyczy

tvgo orange kanał tvp

Tania alternatywa to videostar.pl Zaloguj się i oglądaj za free.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

tvgo orange kanał tvp

Niestety też trochę zawiodłem się faktem, że na Orange GO nie ma kanałów telewizji naziemnej w tym TVP. Abstrahując od polityki uważam, że co jak co, to co w paśmie "darmowym" leci, w aplikacji również powinno się znajdować, chociażby dla równowagi w "przyrodzie". Miejmy nadzieję, że chcąc mieć aplikację lepszą niż konkurencja, czy przynajmniej porównywalną, Orange wyciągnie wnioski. W końcu po coś klienci od konkurecji do Państwa przechodzą.

 

A poza tym nie wiem jak brak niektórych kanałów, ma się do zapisu gdzieś z pomocy, że kanały w TV GO są takie jak w Orange TV, no chyba że Orange TV to jeszcze co innego niż pakiety standardowy, bogaty itd...


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

tvgo orange kanał tvp


@Hiheatnapisał(-a)

Niestety też trochę zawiodłem się faktem, że na Orange GO nie ma kanałów telewizji naziemnej w tym TVP. Abstrahując od polityki uważam, że co jak co, to co w paśmie "darmowym" leci, w aplikacji również powinno się znajdować, chociażby dla równowagi w "przyrodzie". Miejmy nadzieję, że chcąc mieć aplikację lepszą niż konkurencja, czy przynajmniej porównywalną, Orange wyciągnie wnioski. W końcu po coś klienci od konkurecji do Państwa przechodzą.

 

A poza tym nie wiem jak brak niektórych kanałów, ma się do zapisu gdzieś z pomocy, że kanały w TV GO są takie jak w Orange TV, no chyba że Orange TV to jeszcze co innego niż pakiety standardowy, bogaty itd...


Już są dostepne kanały TVP w TV GO


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

tvgo orange kanał tvp

O TVP dostępna. Bardzo dobra wiadomość tym bardziej przed MŚ FIFA 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

tvgo orange kanał tvp

A czy można korzystać z Orange TV Go zainstalowanej na smartfonie przebywając poza zasięgiem domowej sieci Wifi? Przebywając na wakacjach i korzystając z WiFi hotelu lub z LTE operatora?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

tvgo orange kanał tvp

Można, ale ilość dostępnych kanałów jest mniejsza (głównie to brakuje części kanałów tvp).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

tvgo orange kanał tvp

Ale z czego wynika ta ograniczona oferta? Tak jest napisane w regulaminie?