Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dwa telewizory


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dwa telewizory

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Dzień dobry. Niedawno kupiłem telewzję wraz z internetem. Telewizor będę miał w salonie. Chciałbym zapytać czy aby mieć również telewizję w innym pokoju muszę poprowadzić sobie dodatkowy kabel ? Jeśli tak to jak podłaczyć ?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

dwa telewizory

@emkateSą dostępne Transmiter AV w sklepach RTV i nie trzeba przeprowadzać kabli do drugiego pokoju lub jeszcze coś takiego dobrać  Multiroom


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dwa telewizory

czy jakość bedzie taka sama jak na pierwszym telewizorze ??

Anonim

Nie dotyczy

dwa telewizory

@emkateTrochę słabsza ale to zależy jak będzie to połączone przez EURO czy HDMI.Więcej znajdziesz tutaj


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dwa telewizory

ok dzieki . Jeszcze mam jedno pytanie . Jak wiadomo w blokach jeszcze zwykla telewizja azart . Skad idzie ten kabel ?? bo w czasie remontu wszystko zostało zlikwidowane i teraz nie wiem . Czy da sie to jakos poprowadzić jeszcze raz ??

Anonim

Nie dotyczy

dwa telewizory

@emkateCiężko coś ci doradzić jak nie widzę miejsca to co Ci podałem wyżej możesz zrobić to po skręcę.

Masz tam schemat na jednym przekładzie tu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dwa telewizory

Na dekoderach Orange są problemy z rozgałęzieniem sygnału. Jakość jest potem słaba. Lepiej weź multiroom. Orange nie ma telewizji analogowej, jest tylko cyfrowa wymagająca dekodera.

Orange ma tv kablową (tv dostarczana jest przez te same łącze co internet) i satelitarną (poprzez oddzielną antenę satelitarną).

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dwa telewizory

ale jak kiedyś zrezygnuje z orange to wtedy tv nie będę miał w ogóle dlatego pytam jak zrobić z tym azartem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dwa telewizory

To już Orange nie ma nic do tego. Czy kable zostają, czy nie, to już pytania do Azartu. Orange z tego nie korzysta.