Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder z routerem przy kablówce

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dekoder z routerem przy kablówce

► Temat został przeniesiony z kategorii Modemy i routery (etykieta: konfiguracja) - Moderator Wiktor ◄

 

Czy przy tv w technologii kablowej można połaczyć dekoder z ruterem przez wi-fi ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

dekoder z routerem przy kablówce

@ayran2Tak dokładnie była to konfiguracja Funbox 2.0 + Sagemcom WHD 80 połączony po WIFI w technologii VDSL a nie światłowód. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

dekoder z routerem przy kablówce

Można. Moja siostra ma OL neo do 20mb/s i dekoder chodzi po wifi...pytanie tylko, czy posiadasz dekoder do takiej konfiguracji (sagecom whd 80). Obecnie tylko OL w opcji światła ma taką możliwość...
Anonim

Nie dotyczy

dekoder z routerem przy kablówce

@ayran2Według opisu na stronie Orange to tylko SAT WHD 80 aczkolwiek ja podłączałem przy wersji kablowej taki dekoder na VDSLdo 80Mb


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dekoder z routerem przy kablówce

dekodera jeszcze nie posiadam ale jezeli nie ma swiatłowodu to wszyscy teraz dostają whd 80. tak jak powyżej pisano na stronie jest info ze tylko przy tv sat ale w salonie tez mi mówiono że przy kablówce przy 80 mb powinno zadziałać, choć bez przekonania.Mam problem bo gniazdko tel. mam w innym pomieszczeniu a w innym telewizor. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dekoder z routerem przy kablówce

 


@Anonimnapisał(-a)

@ayran2Według opisu na stronie Orange to tylko SAT WHD 80 aczkolwiek ja podłączałem przy wersji kablowej taki dekoder na VDSLdo 80Mb


rozumiem że przez wifi ?

Anonim

Nie dotyczy

dekoder z routerem przy kablówce

@ayran2Tak dokładnie była to konfiguracja Funbox 2.0 + Sagemcom WHD 80 połączony po WIFI w technologii VDSL a nie światłowód. 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

dekoder z routerem przy kablówce

@ayran2

jeśli uważasz, że któraś z wypowiedzi była dla Ciebie przydatna, pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

dekoder z routerem przy kablówce

To jest kwestia dekodera, a nie prędkości internetu.

Wymagany jest dekoder WHD 80 - tylko on ma opcję łączenia przez wi-fi.

Zwykle jednak wydawane są dekodery UHD88, które mogą być podłączone wyłącznie kablowo.

 

Tu masz więcej info:

http://www.orange.pl/kid,4004491428,id,4004492018,title,Sagemcom-WHD-80-podlaczenie-i-aktywacja-uslu...