Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder 4K stream


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

dekoder 4K stream

@ptr1 raczej wątpię, aby miał specjalne otwory montażowe. Uważam, że dla upartego montaż dekodera na ścianie nie będzie problemem. Trzeba tylko w odpowiedni sposób zamocować dekoder, np. przy użyciu opasek kablowych, trytytki czarne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

dekoder 4K stream

Poszperałem w internecie i już się wyjaśniło - niestety nie ma otworów na spodzie. Więcej informacji i zdjęć na temat tego dekodera na stronie:

Android Smart TV Box Price | Google Assistant Bluetooth - SDMC (sdmctech.com)

 

oraz 

 

Netflix & Google Certified Android TV Box OEM Vendor - SDMC Technology

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

dekoder 4K stream

I jeszcze pytanie z innej baczki, czy można na tym dekoderze zainstalować aplikację Ipla?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

dekoder 4K stream


@ptr1napisał(-a)

niestety nie ma otworów na spodzie.

 


na trytytki podwieś. Jedną dużą opleć urządzenie, drugą małą przewlecz pod pierwszą i zrób pętelkę i za pętelkę powieś na haczyku. Na początek jak znalazł, a potem coś wymyślisz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

dekoder 4K stream

Niestety nie ten Box otworów do pionowego montażu ale może wisieć w dowolnym miejscu za telewizorem lub może być przyklejony do ściany taśmą dwustronną.

Pilot tego urządzenia jest z nim sparowany po bluetoothcie i nie muszą się fizycznie widzieć.

Jak coś pytajcie bo testuję go już od roku a samą usługę Orange TV na androidzie blisko 2 lata.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

dekoder 4K stream

Tak Ipla jest dostępna.

Z popularnych : Youtube, Prime Video, Twitch, Facebook Watch, VLC video, KODI, SPOTIFY

i wiele innych aplikacji i gier za sklepu Google play.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

dekoder 4K stream

@Decklen 

Czy VLC na Stream widzi serwery DLNA w LAN?

Czy można zmienić domyślny "launcher"?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

dekoder 4K stream

@Decklen Już sobie poradziłem. Dekoder jest mały i lekki, więc można go przyczepić do ściany na rzep, bez konieczności montowania półki  (ja zastosowałem coś takiego: Małe podkładki rzepowe okrągłe Do przyklejenia element z pętelkami i haczykami, Bardzo wytrzymały (?...)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

dekoder 4K stream

ad1. tak w lanie i po wifi

ad2. tego nie wiem bo nie używam zbyt często vlc


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

dekoder 4K stream

@Decklen

Z "launcherem" nie chodzi mi o VLC tylko o interfejs systemu. Pisałeś że jest normalny dostęp do sklepu Googla, tam są też aplikacje zmieniające systemowy interfejs stąd pytanie.