Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana pakietu Orange TV

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Zmiana pakietu Orange TV

Witam, mam pytanie ile będzie kosztować zmiana pakietu Comfort+ na Comfort+ z Canal+ ? dodam że za obecny pakiet płacę 24 zł 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana pakietu Orange TV

sama zmiana nic nie kosztuje, tylko płacisz większą opłatę

Taka zmiana jest możliwa w ramach odnowienia - czyli musisz wybrać nową lojalkę na taką samą długość jak masz obecnie (rok to rok, 2 lata to 2 lata, jak masz umowę na czas nieokreślony to dowolna długość. Przy umowie na 2 lata kosztuje to 89,90, przy rocznej 99,90 zł. Nie płacisz wtedy obecnych 24 złotych.

Regulamin tu https://www.orange.pl/b/binaries/PL/330/Comfort+_z_Canal+_24_09_2015.pdf

Zamówienie możesz dokonać przez infolinię 801234567 lub 510100100 lub w salonie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Zmiana pakietu Orange TV

Na Fb Orange napisało że za pakiet Comfort+ z Canal+ trzeba zapłacić 79,90 a nie 89,90 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana pakietu Orange TV

sama zmiana nic nie kosztuje, tylko płacisz większą opłatę

Taka zmiana jest możliwa w ramach odnowienia - czyli musisz wybrać nową lojalkę na taką samą długość jak masz obecnie (rok to rok, 2 lata to 2 lata, jak masz umowę na czas nieokreślony to dowolna długość. Przy umowie na 2 lata kosztuje to 89,90, przy rocznej 99,90 zł. Nie płacisz wtedy obecnych 24 złotych.

Regulamin tu https://www.orange.pl/b/binaries/PL/330/Comfort+_z_Canal+_24_09_2015.pdf

Zamówienie możesz dokonać przez infolinię 801234567 lub 510100100 lub w salonie.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Zmiana pakietu Orange TV

Na Fb Orange napisało że za pakiet Comfort+ z Canal+ trzeba zapłacić 79,90 a nie 89,90 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana pakietu Orange TV

Czy mając pakiet Start+ z CANAL+ w Orange, mogę oglądać kanały online na stronie http://canalplussport.pl/ ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana pakietu Orange TV


konto napisał(-a):

Czy mając pakiet Start+ z CANAL+ w Orange, mogę oglądać kanały online na stronie http://canalplussport.pl/ ?


Niestety nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana pakietu Orange TV


KamilHM1 napisał(-a):

Na Fb Orange napisało że za pakiet Comfort+ z Canal+ trzeba zapłacić 79,90 a nie 89,90 


Masz rację, zasugerowałem się tabelką w regulaminie, a nie uwzględniłem upustów. Przepraszam za pomyłkę.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Zmiana pakietu Orange TV

Luzik nic się nie stało 😉 ważne że chciałeś dobrze 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana pakietu Orange TV

Szkoda że nie ma tutaj pełnej funkcjonalności oferty z C+...Smutny mężczyzna


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana pakietu Orange TV

Uważaj przy tej zmianie pakietu... Ja dostałem karę za zmianę pakietu na wyższy w wysokości 350 zł, złożyłem reklamacje oczywiście uznali ją ale nie rozliczyli. Po czterech miesiącach dostałem upomnienie zapłaty z groźbą przekazania sprawy do windykatora, oczywiście kolejną reklamację też uznali i odpisali mi te 350zł ale dopiero po tym jak zapłaciłem te 350zł bo zagrozili mi że jak nie zapłacę, chociaż wiedzą że nie powinienem to mi odetną telewizję na miesiąc... Taka sytuacja.

 

Dalej Idąc tym tropem okazało się że nowy pakiet jest na 12 miesięcy jak poprzednia umowa z tym że stara z podstawowym pakietem kończy się w grudniu a nowy pakiet w lutym bo w lutym właśnie podpisałem tak zwany aneks, który okazał się odrębną umową.

 

Teraz jak zrezygnuję z końcem umowy w grudniu mam 14 dni na zwrot sprzętu a za dodatkowy pakiet będę płacił i chyba nie oglądał nie wiem jak Orange to sobie wyobraża jeszcze się o to nie pytałem ale za parę dni wypowiadam umowę to się dopytam. Tak czy inaczej trochę dużo się rozpisałem, ale ogólnie jestem zadowolony z Orange 🙂 super partia ******.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana pakietu Orange TV

Widocznie ktoś źle wprowadził zamówienie.
Migracja na droższą ofertę (niekoniecznie w górę, ale droższą) jest możliwa - ale z nową lojalką na sam pakiet.