Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zlecenie montażu usługi

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Zlecenie montażu usługi

Wszystko masz też widoczne w mój orange. Liczą się dwa miesiące od montażu. U mnie w MO widoczne to jest jako 2 miesiące gratis od 4 listopada do 25 grudnia (Ja podpisałem umowę 26 października, montaż 4 listopada).

Podejrzewam że system wyłącza tę opcję 25 grudnia, ale dolicza proporcjonalnie do 3 stycznia. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Zlecenie montażu usługi

Ja czekam na montaż już tydzień tv plus Internet.  Technik zadzwonił 24 października i oznajmił że Orange nie ma dekoderów. Od tego czasu dzwonię codziennie do Orange A oni zapewniają mnie też codzienne że technik się odezwie. No i tydzień minął. Chyba zmienię dostawcę na solidniejszego


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zlecenie montażu usługi

@dziumiwppl  wg mnie to technik wali w kulki. Instalatorzy (PT) w Orange to generalnie dramat. Nic nie dzieje się przypadkowo i wiele rzeczy jest ze sobą powiązanych. Także...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Zlecenie montażu usługi

@PARANOJA  o braku ONT słyszałeś?

Operator sporo klientów podłączył w tym roku, więc brak sprzętu może się przydarzyć i to nie ma wina instalatora 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zlecenie montażu usługi


@IreneuszCDnapisał(-a)

@PARANOJA  o braku ONT słyszałeś?

Operator sporo klientów podłączył w tym roku, więc brak sprzętu może się przydarzyć i to nie ma wina instalatora 😎


nie, nie słyszałem. a Ty słyszałeś? gdzie?
a co ma ONT wspólnego z moja odpowiedzią dla @dziumiwppl 
właśnie zaczynają się dwa najgorętsze miesiące w sprzedaży 📺 📱 a Ty sugerujesz że operator nie ma sprzętu haha


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Zlecenie montażu usługi

nie ma kiedy dekoderów na taczki załadować

 

____________

* Wpis poddany edycji - Wiktor


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zlecenie montażu usługi


@pirenejnapisał(-a)

nie ma kiedy dekoderów na taczki załadować


przecież oni nie maja co robić. z jednego regionu jada w drugi setki km bo u siebie nic się nie dzieje.
popc się kończy to i zleceń mniej. może im się coś ruszy bo oferta świąteczna wchodzi