Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zacinanie się tv


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zacinanie się tv

W moim przypadku po wymianie dekodera uciążliwe paro sekundowe zatrzymywanie obrazu i zaniki dzwięku ustąpiło. Kabel łączący Modem z Dekoderem jest w zestawie ( około 2 m. ) więc jest to chyba dobrane w optymalny sposób przez operatora.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Zacinanie się tv

Wszystkie urządzenia podpięte są kablami dostarczonymi ze sprzętem. 

Po Wi-Fi Youtube tylko ale jak pisałem Internet działa. Gram czasami w gry on-line i jakby było coś nie tak to by przecież rozłączalo. Panowie kable też patrzyli i mówili że jest ok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zacinanie się tv

@Hathor atakuj poprzez infolinię aby wymienili modem bo teraz tylko ten element sprzętowy może być przyczyną Twoich kłopotów.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Zacinanie się tv

Wizyta w salonie Dekoder wymieniony

Pierwsza wizyta technika wymieniony ONT

Druga wizyta pan technik wgrał jakiś soft w dekoder po czym poszedł ,, nie minęła minuta zacięło się, lecę po niego mówię że znowu, poszedł zmienić port.. i kazał obserwować. 

Wczoraj był kolejny pan technik, popatrzył powiedział że niby jest ok i kazał obserwować.

Zacina się dalej. czasem mniej czasem częściej, jak zacinanie weźmie górę znowu zgłaszam znowu, może trafi na kogoś kto miał już taki problem. 

 

tyle dobrze że za każdym razem jak są technicy zacina sie i przy nich i widzą że nie ściemniam czy coś, ale chyba niespotykany problem, ( chociaż jeden mówił ze cos takiego występuje przy FB3 ).

Został do wymiany FunBox. Sprawdzali łacze jest ok, mówili że ewidentnie problem jest pomiędzy ONT a dekoderem, ale kable fabryczne zasilacze są w jednej listwie, internet nie zacina , nie wiem co może być przyczyną . 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zacinanie się tv

Po wymianie mojego zacinającego się ICU 100 na ; nowy ;  cieszyłem się dokładnie 3 dni z bezproblemowego działania . Niestety problem powrócił i jest dokładnie tak samo jak przy zdanym dekoderze. Na czacie oprócz propozycji wymiany na kolejny model niczego w temacie co mogło by rozwiązać problem się nie dowiemy.