Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana drugiego dekodera w usłudze multiroom

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wymiana drugiego dekodera

Skąd informacja, że nie jest zalecane? Kiedy pojawił się ICU to faktycznie były wydawane do MR również. Później się to zmieniło. Polityka firmy.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

Wymiana drugiego dekodera

Jak wygląda wymiana drugiego dekodera obecnie? Gdy wybieram przedłużenie umowy przez www mam możliwość bezpłatnego zamówienia pierwszego dekodera 4k, a dodatkowy za opłatą miesięczną 10zł - wtedy dostaję icu100. Pasowałby mi nawet ten iwu200 bez dodatkowej opłaty (do multiroom). Druga sprawa to jakie obecnie dekodery otrzymuje się w orange love na światłowodzie z wykupionym multiroom? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Wymiana drugiego dekodera

@kovalsky Opłata za multiroom jest zawsze.

 

Obecnie do Orange Światłowód jest oferowany dekoder IWU200 i ICU100


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 0

Wymiana drugiego dekodera

Czy pisałem że opłaty nie ma? Drugi dekoder (iwu200) chcę za darmo wymienić przy przedłużeniu, ale tego nigdzie się nie zaznacza i w końcu umowę przyślą ja podpiszę i zostanę na kolejne 2 lata z uhd88


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wymiana drugiego dekodera

W przypadku FTTH - do multiroom ICU za 10 zł lub tak jak było wspominanie UHD88 za 0zł. W FTTH do multiroom IWU nie jest wydawany.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Wymiana drugiego dekodera

Wymienić dekoder do multiroom możesz w każdej chwili bez problemu nie trzeba czekać do końca umowy. Tylko przy ICU100 trzeba liczyć się z łącznymi kosztami 20 zł/miesięcznie.