Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Uważam, że i tak powinna złożył. Ktoś coś mógł nie odnotować w systemie a oni sprawdzą czy sprzęt fizycznie trafił do nich. 

 

Sama miałam taki przypadek. Pracowałam na wyspie u konkurencji. Przyjmowaliśmy zwroty sprzętów (za każdym razem był wydawany protokół). Potem przyjeżdżał kierownik, zabierał do głównej siedziby, pakował i  odsyłał do centrali. Po jakimś czasie okazało się, że 2 sprzęty które przyjęłam nie trafiły na magazyn i szef obciążył mnie za nie finansowo (chodź uważam, że to niesprawiedliwe). 

 

Dodam jeszcze, że ja też ostatnio wymieniałam sprzęt u konkurencji  Ogólnie miałam problem taki, że co jakiś czas router trafił połączenie z siecią, reset prądowy pomagał. Przyjechał technik, coś posprawdzał w jakiejś aplikacji.Stwierdził, że on niby problemów nie widzi (podałam mu daty kiedy ostatnio były takie przerwy). Router miałam od ponad 3 lat i stało się to dla mnie upierdliwe więc poprosiłam o tą wymianę. Na co przystał. Nie musiałam nic kwitować (jeszcze się dopytałam). Swoją drogą to fajna sprawa, że miał już sprzęt ze sobą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Konsultant nie odznaczył w systemie zwrotu, protokół stwierdzający zwrot zawsze jest.
Zadzwoń do salonu lub udaj się osobiście bo system wygeneruje notę obciążeniową.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Dzwoniłem na infolinię i jest głoszone mają to zweryfikować ... 

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Orange się, że większość reklamacji zamykają w przeciągu 7 dni. U mnie to było 12 i 7 godzin (chodź wiadomo wszystko jest dość indywidualne).  Nawet jeśli do tego czasu pojawiłaby się nota to oo pozytywnym rozpatrzeniu ją anulują. Daj znać co wyszło 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

1 Tak

2 Tak 

 

Pozdrawiam was 🙂

 

@ketrasaArtur 

 

 

 

_____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.