Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Witam czy ktoś z Was miał sytuację że wymieniał dekoder w salonie a potem dostawał wiadomości @ o zwrocie dekodera?

 

9 marca zmieniałem dekoder Multiroom na STREAM 4K w salonie nie dostałem żadnego dokumentu o wymianie teraz dostaje kolejna wiadomość o zwrocie sprzętu - powinienem iść do salonu po kwitek czy zbagatelizować to ? 

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

@LARGO szkoda, że nie masz potwierdzenia zdania sprzętu. To by wyjaśniło zaistniała sytuację.

Trzeba teraz udać się do salonu i wyjaśnić sprawę. Zdarza się, że czasami coś w systemie źle zostanie zapisane lub niepotwierdzone, a później klient jest upominany. Warto też na infolinii, czacie sprawdzić, ale bez wizyty w salonie raczej się nie obejdzie. Zbagatelizować nie możesz, bo nalicza karę za brak zdanego sprzętu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Nic mi nie dano a jak zapytałem w salonie to stwierdził pracownik że to tylko wymiana i nie ma dokumentu ...

 

 

 

______________________

Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

@LARGO zawsze przy zdawaniu i odbieraniu sprzętu konsultant w salonie sporządza dokumenty. Przy wymianie musiał dać Tobie do podpisu, inaczej taka wymiana nie powinna się odbyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Dostałem tylko SMS o zleceniu wymiany sprzętu i że do salonu zapraszają w ciągu 5dni. W salonie nic nie podpisałem tylko coś w systemie porobił i zdałem stary po czym wydano mi nowy .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

@LARGO musisz udać się do salonu i trzeba wyjaśnić zaistniała sytuację. Coś musieli nieprawidłowo wstawić w systemie, skoro dostajesz minuty o braku zdanego sprzętu. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1721
  • 2

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Miałem taką sytuacje kilka razy raz w 2008 przy oddaniu sprzętu po rezygnacji z powodu braku zasięgu pani wzięła sprzęt i nie przeskanowała do centrali potwierdzenia zwrotu i orange mnie straszył karą za sprzęt po wyjaśnieniu w salonie i wysłaniu skanu dali spokój drugi raz w 2018 oddałem sprzęt bo po przedłużeniu nie pasowała oferta i powrót do starej oferty a sprzęt zwrot w salonie z formularzem zwrotu a oni mi mówią przy dobieraniu oferty Love że nie oddałem modemu kilka epitetów i okazało się że w salonie nie zaznaczyli w komputerze zdania 

 

Pozdrawiam Was 🙂     


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

@ryba168 w salonie dało się załatwić sprawę? Czy po zdaniu i odbiorze sprzętu dostałeś potwierdzenie?

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

Złóż reklamację z tego tytułu. Ktoś coś mógł nie oznaczyć ale oni zweryfikują czy ten sprzęt do nich na magazyn wrócił i zrobią korektę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana dekodera a przypomnienie o zwrocie

@Anonim reklamacja mogła by pomóc, tylko że @LARGO nie ma potwierdzenia zdania i odbioru sprzetu.