Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Dokładnie tak. Pozostaje teraz wypowiedzieć umowę i wziąć nowy/niższy  pakiet, co za tym idzie nowy nr telefonu. Obecnie jest promocja online-2 miesiące abonamentu za  0zł.

Ile jest czasu na zwrot sprzętu po wypowiedzeniu ?

 

Dziękuję


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@jatyon_  składasz wypowiedzenie i od dnia w którym zakończysz umowę masz 14 dni na zdanie sprzętu, najlepiej go zdać w salonie tam dostaniesz kwit z potwierdzeniem, ale możesz również wysłać nadając w paczkomacie Zwrot urządzeń dla usług stacjonarnych | Orange Polska


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Wypowiedzenie złożone... uwaga na czacie! To mi się podoba 🙂

Mam nr  zgłoszenia , czekam na maila.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 1470
  • 13

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@jatyon_- mam nadzieję, że w wypowiedzeniu zaznaczyłeś, że chcesz przenieść swój numer telefonu do oferty na kartę tak by go zachować? Następnie mógłbyś ten sam numer przenieść do kolejnej umowy abonamentowej.
Oczywiście o ile zależy Ci na numerze telefonu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Cenna rada😁

Dzięki.

Nie pomyślałam nawet, ze jest taka opcja; mam drugi numer i ten wykorzystam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@jatyon_ pytanie czy nie ma karencji po zerwaniu umowy i można od razu podpisać nową?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

 

Dzięki za kolejna sugestię. Dopytam później .

Na pytanie czy mogę w okresie wypowiedzenia zamówić nowy/niższy pakiet OL ?

konsultantka odpowiedziała:
„Póki obecne usługi są aktywne będzie pokazywało, że na danym adresie nie można kolejnego pakietu uruchomić”

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 98
  • 2

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@Morciak  Nie ma możliwości pozostawienia numeru, w starej umowie to wyłączenie wszystkich usług, które są aktywne w Pakiecie Orange Love.

@1pietrek1nie ma okresu karencji w przypadku wypowiedzenia umowy w związku ze zmianą oferty programowej

Takie odpowiedzi na czacie padły.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Mi na infolinii powiedziano, że nr telefonu z Orange Love można pozostawić w ofercie na kartę.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 1470
  • 13

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@jatyon_ 

 

"(...)

Art. 71. prawo telekomunikacyjne

Przeniesienie przydzielonego numeru do istniejącej sieci operatora
1.
Abonent będący stroną umowy z dostawcą usług, w której przydzielany jest abonentowi numer z planu numeracji krajowej dla publicznych sieci telekomunikacyjnych, może żądać przy zmianie dostawcy usług przeniesienia przydzielonego numeru do istniejącej sieci operatora na:
1)
obszarze geograficznym - w przypadku numerów geograficznych;
2)
terenie całego kraju - w przypadku numerów niegeograficznych.
1a.
(uchylony)
1b.
Abonent zachowuje prawo do przeniesienia dotychczasowego numeru przez okres nie krótszy niż 1 miesiąc od daty rozwiązania umowy. Abonent może zrzec się tego prawa.
2.
Przepisu ust. 1 nie stosuje się do przenoszenia numerów pomiędzy stacjonarnymi i ruchomymi publicznymi sieciami telekomunikacyjnymi.
2a.
Wymiana informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków o przeniesienie numeru odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu, o którym mowa w art. 78 informacje dotyczące lokalizacji zakończenia sieci ust. 4.
3.
Za przeniesienie przydzielonego numeru nie pobiera się opłat od abonenta.
4.
Prezes UKE prowadzi bazę danych zawierającą przeniesione numery, o których mowa w ust. 1. Baza danych jest częścią systemu, o którym mowa w art. 78 informacje dotyczące lokalizacji zakończenia sieci ust. 4.
5.
Operator publicznej sieci telekomunikacyjnej posiadający przydział numeracji z planu numeracji krajowej oraz operator, któremu udostępniono numerację na podstawie umowy, o której mowa w art. 128 umowa o udostępnieniu numeracji, jest obowiązany połączyć tę sieć bezpośrednio lub za pośrednictwem publicznej sieci telekomunikacyjnej innego operatora z bazą danych, o której mowa w ust. 4. Operator publicznej sieci telekomunikacyjnej posiadający przydział numeracji z planu numeracji krajowej oraz operator, któremu udostępniono numerację na podstawie umowy, o której mowa w art. 128 umowa o udostępnieniu numeracji, jest obowiązany dokonywać na bieżąco aktualizacji danych w bazie, o której mowa w ust. 4.
6.
Prezes UKE, na podstawie danych zawartych w bazie danych, o której mowa w ust. 4, może umożliwić, na stronie internetowej UKE, identyfikację dostawcy usług dla danego numeru publicznej sieci telekomunikacyjnej
(...)"