Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

U mnie kanał Ukraina 24 co prawda pojawił się na pozycji 64 ale nie da się go oglądać. Idzie jakiś sygnał, ale technicznie tak słabej jakości że absolutnie nic nie widać, a słychać jedynie jakieś urywki słów. Czy tylko ja tak mam czy jest jakiś generalny problem z tym kanałem?

 

 

 

_________________

*Post wydzielony z tematu "Nowości w ofercie Orange TV" - moderator Wojciech.

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

@j131 uważam, że to może być przyczyna sytuacji obecnej na Ukrainie. Pewnie nie są w stanie dostarczyć sygnału tego kanału o dobrych parametrach. Mogą być łącza przeciążone od strony nadawcy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

U mnie na sat od C+ na tym kanale całkiem brak sygnału, tak jak mówisz Artur jest oczywisty związek z obecną sytuacją i atakami ruskich na ośrodki telewizyjne.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

Jakość przekazu jest w tej chwili bardzo dobra, nie odbiega od jakości innych kanałów HD. Nie jestem pewien kiedy się poprawiło, wygląda na to że na razie problem (z dosyłem?) został rozwiązany. Zwalanie winy na wojnę jest co prawda naturalne, ale mam wątpliwości czy to o to chodziło. Cóż, pewnie się nie dowiemy co było nie tak i dlaczego się poprawiło.

A może jednak? 👍


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

Jakość jest bardzo dobra. 👍


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

U mnie na sat i w C+ Online też już kanał nadaje bez "zgrzytów" (wczoraj już było ok).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

W Orange DTH na satelita na dekoder 4K ULTRABOX+ z Canal+ jest ten kanał UKRAINA 24 HD na lista kanałów na pozycja 236 w dobrej jakości HD, a na numer 237 jest UA-TV w gorsza jakość SD.

 

Poza tym z transpordera na którym nadaje ta UKRAINA 24 HD na satelita Hotbrd 13E,

pojawiło 16 nowych ukraińskich kanałów FTA i darmowych na pozycja 11219 H są to:

1+1, Epic Drama, FOX,  ICTV, INTER, National Geographic, RADA, Star Cinema, Star Family, TV 1000, TV 1000 Action, TV 1000 World Kino, Ukraina 24 HD, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature.

 

Natomiast na transporder 10853 H z Hotbird 13E, 10 nowych ukraińskich kanałów FTA i darmowych  są to: 

Animal Planet, Discovery, Eurosport 1, Eurosport 2, History, Setanta Sports, Setanta Sports+, Viasat Sport po polsku, VIP Megahit, VIP Premiere.

 

Czy w Orange DTH jakieś dodadzą z satelita i na dekodery te kanały, też nie wiadomo,bo to oferta z Canal+.

Lub coś gratis odkodują z polskich podobnych. Kanały History HD i History 2 HD, SportKlub HD, Adventure HD  dalej wcale nie ma w żaden pakiet i nie da dokupić tego w DTH Orange z Canal+.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

Aktualizacja:

Na transporder 11219 H z Hotbird 13E, jest już 20 nowych ukraińskich kanałów FTA i darmowych, wcześniej było 16, oto 4 nowe co pojawiły: A Premier, Dorama, National Geographic Wild i VIP Comedy.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

Aktualizacja:

11.03.2022 rok godz.03:00.--- wszystkie praktycznie te wymienione powyżej kanały zostały zakodowane.

Z niekodowane zostały:

Na transporder 10853 H z Hotbird 13E dodano 2 nowe kanały niekodowane RADA w wersji eng i rus, reszta co była niekodowana, jest już zakodowana. Jest teraz na nim w sumie 12 kanały z ta RADA (dwie wersje i dwa oddzielne kanały), a było wcześniej na nim tylko 10 kanały.

Na transporder 11219 H z Hotbird 13E zostało 5 niekodowanych kanałów, te wymienione:

1+1,  ICTV, INTER, Rada ( tylko jedna wersja rus), Ukraine 24 HD, reszta 15 kanały na nim również została zakodowana.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Ukraina 24, czy u Was też jest słaba jakość tego kanału?

Ciekawe czemu zakodowali?