Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Test obrazu i dźwięku


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 66
  • 0

Test obrazu i dźwięku

@Anonim  no tak, ale jeśli testujemy to porównujmy jabłka z jabłkami oraz sprzęty o podobnych parametrach. Archer to inna klasa produktu.... od FB3.0 nie różni się tylko tym, że ma zewnętrzne anteny - ale że jest ich więcej, plus wszystko wskazuje, że procesor też lepszy. Zresztą widać już po samej prędkości teoretycznej, że te dwa sprzęty są nieporównywalne: Archer ma 5334Mb/s łącznej prędkości na wszystkich pasmach, a FB3 - 1600Mb/s - bądźmy rzetelni w porównaniach....

Anonim

Nie dotyczy

Test obrazu i dźwięku

@MruMru  jest przepaść pomiędzy tymi routerami, ale jeśli ktoś ma 1GB łącze i chce je wykorzystać na max, to trzeba mieć dobry sprzęt, dochodzi kwestia pokrycia wi-fi i jego szybkości,średniej klasy router tego nie spełnia, dorzucając wbudowane anteny wi-fi, co można oczekiwać od FB 3.0, choć to nie jest zły router, ale nie ogarnie dużych powierzchni po wi-fi.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 66
  • 0

Test obrazu i dźwięku

@Anonim  oczywiście - w tym wszystkim najważniejszy jest użytkownik i czego potrzebuje. Zapalony gracz z 1 Gb/s zainwestuje nawet 50tys zł w fotel Thronos 😉

ale taki zwykły zjadacz chleba, nawet jak mieszka w domu, to powinien przeliczyć, czy lepiej wydać 1300 zł na Archera i mieć pozamiatane, czy wziąć za 0 zł FB3 + ew. 10 zł/mc Smart Wi-Fi Box i mieć wystarczająco dobre rozwiązanie na swoje potrzeby...

Ja tylko protestuje, by zawsze przekazywać, że jedynie słuszne rozwiązanie, to rozwiązanie z najwyższej półki - ludzie potem niepotrzebnie kasę wydają.... biznes się kręci to fakt, ale to mało fair....

Anonim

Nie dotyczy

Test obrazu i dźwięku

@MruMru  ja nie uznaję kompromisów, router brany w hurcie i 1k zł wyszedł, zresztą kupuję tego sprzętu sporo i mogę zmieniać jak rękawiczki 😉