Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

@Citi2017  aktualizacje mogą iść dość długo, jak już pisałem dla FB 6 aktualizacja szła w czterech partiach i zanim wszystkie sztuki w użyciu zostały zaktualizowane minęły...dwa miechy, z Ultraboxami+ 4K trwało to jeszcze dłużej bo około sześciu miesięcy, tak że z waszymi dekoderami może być różnie, bo w porównaniu z powyższymi to dopiero 3 tygodnie...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

@slav72  E tam pewnie Orange prowadzi reklamę i tylko dla  nowych i wybrany abonentów obstawiam 🙃to tradycja u operatora że tak robi 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

Mam pytanie: Czy ktoś z was posiada wszystkie 16 wersji regionalnych TVP, Bo na razie ja jeszcze nie mam a za tydzień mija miesiąc kiedy czekam na aktualizacje ?

Chodzi mi o IPTV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

16 stacji lokalnych jest dostępnych w TVP GO / TVP Stream. 

Wątpię, żeby były dostępne zarówno w IPTV jak i na satelicie (nie ma dostępnych zasobów).

Od lat jest kłótnia między nadawcami / dostawcami / KRRiTV / UKE oraz TVP w sprawie świadczenia usług przesyłania sygnału w ramach zasady "must carry, must have" (powszechna dostępność w świadczeniu bezpłatnym).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

@nnsq9053W9  spójrz na mój post (pierwszy na tej stronie) aktualizacje mogą "iść" i kilka miechów (kilkoma partiami) zanim trafią na wszystkie deki. 

 

@Karlos1990  wątpisz że będzie w IPTV? - już jest u niektórych, poczytaj ten artykuł TVP3 - zmiana na inny kanał regionalny w telewizji Orange - Nasz Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

Po co takie kombinowanie? Wersja "trójki" powinna być zgodna z lokalizacją zainstalowanej usługi, jak w kablówkach. W IPTV powinny być wszystkie wersje.

Zresztą, kto ma naziemną, to zadziała bez problemu w całym kraju, nawet na DVB-T1 (pobudki polityczne - nie będę się w to zagłębiał).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu


@Karlos1990napisał(-a)

Po co takie kombinowanie? Wersja "trójki" powinna być zgodna z lokalizacją zainstalowanej usługi, jak w kablówkach. W IPTV powinny być wszystkie wersje.


@Karlos1990  o jakim kombinowaniu piszesz? przecież w IPTV dostępne są wszystkie, oglądasz wersję którą chcesz niezależnie od regionu w którym się znajdujesz.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

Mam nieco świeżych informacji od ekspertów.

 

Pierwotnie serwis został uruchomiony na testowej bazie dekoderów, obecnie zostanie on uruchomiony dla pozostałych klientów korzystających z Telewizji w technologii IPTV, na dekoderach IWU200, ICU100, WHD80 oraz UHD88/86. Nie pytajcie kiedy, gdyż nie wiem.

Z nowości, to w dekoderze 4K Stream również będzie możliwość wyboru i w artykule, do którego odnośnik jest w pierwszym poście jest instrukcja jak to zrobić. Jednak nie pytajcie mnie kiedy się pojawi, gdyż tego nie wiem.

W każdym razie raczej na obie powyższe rzeczy nie przyjdzie długo czekać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu

Chciałbym zwrócić uwagę że od dwóch miesięcy czekam na dostęp do 16 regionalnych wersji TVP3 ale nie mam do nich dostępu.

Ale z drugiej strony bardzo bym chciał mieć dostęp do tych wersji ponieważ jak już wspomniałem każdego dnia będę miał inną wersję regionalną Trójki.

Miałem czekać tydzień, a tak czekam już parę tygodni i nic.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21518
  • 173

Telewizja regionalna – nowy artykuł w Bazie Wiedzy o możliwości zmiany regionu


@nnsq9053W9napisał(-a)

Chciałbym zwrócić uwagę że od dwóch miesięcy czekam na dostęp do 16 regionalnych wersji TVP3 ale nie mam do nich dostępu.

Ale z drugiej strony bardzo bym chciał mieć dostęp do tych wersji ponieważ jak już wspomniałem każdego dnia będę miał inną wersję regionalną Trójki.

Miałem czekać tydzień, a tak czekam już parę tygodni i nic.


To chyba nadal jakieś testy. W sumie chyba tylko jedna osoba na NO potwierdziła tą zmianę. Nie żeby mi na tym jakoś szczególnie zależało...