DCD na pilocie tam belka Dekoder i aktualizacja musi byc z 29/04/2022 żeby było menu wyboru regionalnych TVP
Pozdrawiam Was
@ryba168 Aktualizację mam z 29/04/2022, a kanałów TVP3 nadal brak! Twoja sugestia z datą wskazywałaby na kwiecień br. a kanały pojawiły się z końcem lipca
Może jednak nie tylko chodzi o datę aktualizacji, tylko o coś jeszcze...
@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Zalecany jest dwukrotny reset prądowy w odstępie 5 minut aby dekoder pobrał nowy serwis.
Reset rozumiem, ale czemu w odstępie 5 minut? Albo zapytam inaczej: jeśli nie zrobię tego specyficznego czary-mary to nie dostanę nowej listy? Czyli jest to sposób na uniknięcie aktualizacji (gdybym jej sobie nie życzył)?
@tareckidaty aktualizacji w oprogramowaniu mają się nijak do faktycznych dat dystrybucji tych aktualizacji. To tylko ciągi znaków używane do identyfikacji wersji (z punktu widzenia klienta).
@Arti_Kn_Pl Niestety to nie pomaga. Jak nie było tej opcji tak nie ma
A u mnie też.
Nadal nie mogę wybierać jednego z 16 ośrodków TV Regionalnej.
Myślę że trzeba cierpliwie poczekać.
Może ponownie powtórzę/zacytuję to co napisałem wcześniej na temat dostępu wszystkich 16 ośrodków telewizji regionalnej na dekoderach Orange:
@slav72napisał(-a)
sądzę że aktualizacje idą partiami tak jak to się ma z modemami, np. FB6 był aktualizowany w 4 partiach, a Ultrabox+ 4K w 5 więc i Ty (a raczej Twój dekoder) się doczeka.
Więc trzeba cierpliwie zaczekać i w końcu wszyscy dostaną dostęp do tych kanałów.
A wy wszyscy tak tylko z ciekawości, czy naprawdę chcecie oglądać tę TV?
Tak, ze względu na to że codziennie na głównych antenach TVP chcemy sprawdzić wiadomości z różnych regionów Polski.
No właśnie, ja jeszcze nie mam. Czy ktoś, kto już ma, może podrzucić info, co mówią o stanie wód w TVP3 Szczecin?