Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja Online w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Telewizja Online w Orange

cześć 🙂

Interesuje mnie czy orange ma telewizje online, tak jak nc+go na przykład? Jeżeli tak to z ilu urządzeń można maksymalnie korzystać i jak Wam to działa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Telewizja Online w Orange

Jest Orange Tv GO http://www.orange.pl/kid,4002234910,id,4004905456,title,Orange-TV-GO,helparticle.html

Działa do 3 urządzeń.

Na aplikacjach moblinych działa ok. Problem jest z wersją przeglądarkową na kompa - korzysta z silverlighta który działa na starych wersjach przeglądarek albo na internet explorer.

 

@Anonim: byłeś szybszy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja Online w Orange

U mnie Orange TV GO działa normalnie zarówno na starej przeglądarce (Vista) jak i na najnowszym firefoxie (Win10). Minus jest taki że nie ma wszystkich kanałów w aplikacji które masz w dekoderze Emotikon: LOL


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Telewizja Online w Orange

Wiem już wszystko co chciałem, dziękuję za pomoc 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Telewizja Online w Orange

Witam,

Odświeżając nieco temat mam pytanie dotyczące TV GO. W punkcie 11. regulaminu usługi zapis brzmi:

W ramach Orange TV Go treści udostępniane są poprzez strumieniową transmisję danych (streaming) bez możliwości ich pobrania na stałe do pamięci urządzenia. Możecie Państwo korzystać z nie więcej niż 3 urządzeń poprzez Orange TV Go. Zastrzegamy, że możliwość oglądania tej samej treści w tym samym czasie na różnych urządzeniach może być zablokowana.

Nie rozumiem dlaczego dekoder jest traktowany jako jedno z tych urządzeń, skoro nie działa na zasadzie aplikacji TV GO. Albo powinien być zapis o 2 urządzenia korzystających z aplikacji, albo powinni Państwo rozszerzyć ilość urządzeń to faktycznych 3 korzystających z niej. W obecnym momencie, zapis ten, moim zdaniem wprowadza w błąd.

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Telewizja Online w Orange

A nie możesz usunąć tego urządzenia i korzystać na 3 innych?

 

edit: na stronie http://www.orange.pl/kid,4004913010,id,4004913598,title,Orange-TV-Go-zarzadzanie-urzadzeniami,helpar... jest info, że multiroom pomniejsza ilość urządzeń o jedno


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Telewizja Online w Orange

Dzięki za naprowadzanie, ale niestety nieskuteczne. W Orange Go widoczne są jedynie 2 mobine urządzenia (o ile takim nazywamy też komputer stacjonarny), urządzenia multiroom niewykazuje, więc i nie można go usunąć, jak i dodać już więcej innych. A poza tym traktowanie multiroom jako urządzenia mobilnego, którym nie jest (poza sytuacją przeprowadzki do innego pokoju) jest no właśnie, nielogiczne i jak już pisałem w sumie nieregulaminowe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Telewizja Online w Orange

Jest to w pomocy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Telewizja Online w Orange

Nierozumiem, co jest w pomocy? Bo nie widzę opisania rozwiązania takiej sytuacji.