Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TV na życzenie w nc+go


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

TV na życzenie w nc+go

Trzeba złożyć reklamację w Orange na drugą linię wsparcia.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

TV na życzenie w nc+go

OK, dziękuję za pomoc, dam znać, jak się sprawa zakończyła.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Czy działa już VOD Czy nadal kłódki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

TV na życzenie w nc+go

Jak masz dostęp do odpowiedniej oferty platformy canal+ na dekoderze i minęło 50 dni od aktywacji oferty, to złóż reklamację w Orange.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 56
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Witam

W NC GO + nie bedziesz miał dostępu do VOD na życzenie tylko kanaly tv 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Tylko dlaczego nie ma VOD. Orange reklamuje się że jest. Niech napiszą grubym drukiem że dla klientów Orange jednak tego nie ma.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Odświeżam temat, bo borykam się obecnie z tym samym problemem. Mam aktywny pakiet Canal+VOD i w aplikacji nc+go wszędzie kłódki. Zgłaszałem reklamację, konsultanci sami nie wiedzą, odbijali mnie do canal+, w canal+ stwierdzili, że mam się kontaktować z moim dostawcą. Czekam na rozpatrzenie reklamacji, ale może ktoś potwierdzi, że mając dostęp do Canal+VOD, faktycznie ma dostęp do tej usługi? Bo jeśli nie, to Orange zdaje się, że nie wywiązuje się z umowy. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Nie działa dla abonentów orange. Orange reklamuje się że jest a tak naprawdę nie ma. Jakiś przekręt. Po wygaśnięciu umowy zrezygnuję. Walczyłem z tym ale bez skutku, na infoliniach nie wiedzą co mówić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Rozumiem, poczekam na rozpatrzenie reklamacji. I jeśli jest tak jak mówisz, to trzeba będzie podjąć jakieś radykalniejsze środki. Bo to byłby jednak mega przekręt. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

TV na życzenie w nc+go

Naprawdę nie ma tu nikogo więcej mającego jakiś pakiet z canal+? 

 

Jak u was wyglądają dostępy w nc+go? Na stronach Orange piszą, że powinniśmy mieć dostęp do kanałów, treści na życzenie.

Czy nikomu na tym nie zależy i nie dostrzegacie jaki to może być wałek że strony Orange?