Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TTV HD po IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

TTV HD po IPTV

Od kilku dni zauważyłem brak synchronizacji dzięku z obrazem...

Do tego włączona jest na stałe audiodeskrypcja, której w żaden sposób nie idzie wyłaczyć.

 

Czy takie objawy są tylko u mnie czy może ktoś jeszcze coś takiego zayważył??

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

TTV HD po IPTV

Ja bym zgłosił sprawę do BOK na Twoim miejscu, co do synchronizacji obrazu i dźwięku raczej tak na sucho Ci nie pomożemy. Pierwsze pytanie....dekoder masz połączony kablem czy wifi??

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

TTV HD po IPTV

Kablem.

 

Zgłaszałem do OPL ale oni mi dziś przysłali monterów, którzy stwierdzili, że tak ma być.

Że przecież to nikomu nie przeszkadza tylko mi bo oni się nie spotkali nigdy z taką sytuacją...

Wyłączyli oszczędzanie energii i automatyczne wyłączenie dekodera po 4 godzinach.

A na audiodeskrypcje powiedzieli, że tak nadaje nadawca...

Zobaczenie ich min po właczeniu dekodera nc+ i pokazaniu, że chyba raczej nie, była bezcenna.

 

Pomocy raczej się nie spodziewam ;), bo to wina jest raczej po stronie platformy...

Chce się dowiedzieć czy gdzie indziej też się tak dzieje 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

TTV HD po IPTV


mały801 napisał(-a):

Kablem.

 

Zgłaszałem do OPL ale oni mi dziś przysłali monterów, którzy stwierdzili, że tak ma być.

Że przecież to nikomu nie przeszkadza tylko mi bo oni się nie spotkali nigdy z taką sytuacją...

Wyłączyli oszczędzanie energii i automatyczne wyłączenie dekodera po 4 godzinach.

A na audiodeskrypcje powiedzieli, że tak nadaje nadawca...

Zobaczenie ich min po właczeniu dekodera nc+ i pokazaniu, że chyba raczej nie, była bezcenna.

 

Pomocy raczej się nie spodziewam ;), bo to wina jest raczej po stronie platformy...

Chce się dowiedzieć czy gdzie indziej też się tak dzieje 😉


@mały801przełączyłem na ten kanał, na początek miałem reklamy i zapowiedzi, nie widzę przesunięcia głosu w stosunku do obrazu.

Odnośnie napisów (audiodeskrypcji) też nie wystąpiły na wojnach magazynowych. Mam WHD 80 po WiFi... Funbox 2.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

TTV HD po IPTV

Sprawdź jak możesz np na Usterce, tam gdzie jest nadawana.

I nie chodzi o napisy. Jest dodatkowa ścieżka dźwiękowa, opisująca co się dzieje na ekranie. 

Tv masz po satelicie czy po IPTV?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 207
  • 2

TTV HD po IPTV

Czasem jak oglądałem Damy i wieśniaczki PL był głos troche do tyłu o 2 sek na TTV


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

TTV HD po IPTV


mały801 napisał(-a):

Sprawdź jak możesz np na Usterce, tam gdzie jest nadawana.

I nie chodzi o napisy. Jest dodatkowa ścieżka dźwiękowa, opisująca co się dzieje na ekranie. 

Tv masz po satelicie czy po IPTV?


@mały801Zapomniałem dopisać że mam IPTV ( tzw. kablówkę)... nie rozumiem o jakiej "usterce" piszesz.

Anonim

Nie dotyczy

TTV HD po IPTV


Misiek62 napisał(-a):

mały801 napisał(-a):

Sprawdź jak możesz np na Usterce, tam gdzie jest nadawana.

I nie chodzi o napisy. Jest dodatkowa ścieżka dźwiękowa, opisująca co się dzieje na ekranie. 

Tv masz po satelicie czy po IPTV?


@mały801Zapomniałem dopisać że mam IPTV ( tzw. kablówkę)... nie rozumiem o jakiej "usterce" piszesz.


@Misiek62  dźwięk jest opóźniony względem obrazu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

TTV HD po IPTV

Ech, Panowie @mały801, @Anonim dzisiaj też nie mam opóźnienia dźwięku (piszę oglądając "anatomię głupoty według Doroty Wellman). Jeśli chodzi o autodeskrypcję, to wiem gdzie się ją włącza/wyłącza... i u mnie jest wyłączona - sprawdzam mając dekoder ustawiony na TTV HD - sama się nie aktywowała.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

TTV HD po IPTV

To zobacz np na Usterce...

U mnie też jest wyłączona a jedynie na TTV ją słychać...