Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Superpromocja Neostrady i Telewizji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Superpromocja Neostrady i Telewizji

A obiecano Ci jej włączenie?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Nie.Tylko chciałem pokombinowac czy da radę przy moim pakiecie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Wygląda na to iż powinieneś mieć możliwość uruchomienia Orange TV GO. Poniżej zapisy z regulaminu usługi. Emotikon: Szczęśliwy

 

2. Jeśli macie Państwo naszą Usługę TV (świadczoną także w ramach pakietu z innymi usługami) w pakiecie Optymalnym lub naszą usługę Nowa Telewizja Orange, to niektóre treści dostępne w ramach tych usług możecie oglądać również poprzez aplikację właściwą dla urządzeń mobilnych. Takie same możliwości dotyczą także naszej usługi Wideo na życzenie.

 

6. W celu włączenia Orange TV Go powinniście Państwo najpierw aktywować odpowiednią opcję w stosownym miejscu menu głównego dekodera, na ekranie odbiornika TV.

W ten sam sposób w każdej chwili możecie wyłączyć tę funkcjonalność. W celu aktywacji lub deaktywacji, Orange TV Go możecie też Państwo skontaktować się z konsultantami Orange.

 

7. Żeby oglądać treści na komputerze lub telefonie, powinniście Państwo zalogować się na stronie Orange TV Go lub w aplikacji dla urządzeń mobilnych, przy użyciu identyfikatora usługi TV oraz kodu poufnego (oba znajdują się na umowie na usługę TV w pakiecie Optymalnym lub naszą usługę Nowa Telewizja Orange).

 

Pozdrawiam,

Adrian


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Witam Adrian.Napiszę Ci co mi wyskakuję po wejściu w zakładkę Orange Tv GO na dekoderze.Bo pierwszy krok to ustawienia na dekoderze .tak mi się wydaje."Orange TV GO jest dostępne dla abonentów pakietów TV :Optymalnego,Bogatego,Maksymalnego".Znalazłem też zakładkę gdzie można sprawdzić swój pakiet na dekoderze i pisze że nie posiadam żadnych aktywnych pakietów. Pewnie chodzi o te trzy które się dokupuje extra od Orange.Mi one nie potrzebne bo mam umowę z nc + na dodatkowe pakiety.Dlatego nie brałem tych od Orange tylkowziąłem ten podstawowy. Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Superpromocja Neostrady i Telewizji

W superpromocji nie było nowej oferty TV (bezpośrednio od Orange). Cytowanie regulaminu tym bardziej to potwierdza.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Aha czyli w tej promocji nie bylo opcji dodatkowych pakietow. Sorry za zadymę.Powinienem najpierw chwycić za regulamin he he.Dzięki za poświęcenie czasu na odpowiedzi pozdrawiam