Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stacje radiowe w IPTV

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Stacje radiowe w IPTV

Czy jest możliwość aktualizacji stacji radiowych dostępnych z poziomu dekodera. Chodzi mi np. o stacje Radio 357, Nowy Świat, i inne...

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Stacje radiowe w IPTV

@tarecki   załóż nowy pomysł i wrzuć tu https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly być może uda się zrealizować 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Stacje radiowe w IPTV

@tarecki   załóż nowy pomysł i wrzuć tu https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly być może uda się zrealizować 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Stacje radiowe w IPTV

@tarecki przekaż radiowy i rządzi się tymi samymi prawami do audycje TV. Jeśli jest podpisana umowa o rozgłaszanie danej stacji, to operator ja retransmituje. Warto to sprawdzić i jasno przekazać kanały i nazwy dostępnych stacja dla IPTV. Pomysł dobry, a jednocześnie zawnioskować o nowe . Tu ukłon w stronę Zespołu NO


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Stacje radiowe w IPTV

Czy nie wygodniej by było sobie zainstalować apkę na smartfonie i przez głośnik Bluetooth słuchać radia takiego, jakie odpowiada?

Osobiście kiedyś próbowałem słuchać radia przez dekoder, ale jakoś nie bardzo się to przyjęło. Chyba, że ktoś chce słuchać radia, zakładając, że jest wysoka jakość transmisji i dobry sprzęt nagłośnieniowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Stacje radiowe w IPTV

@tarecki moim zdaniem słuchanie radia przez dekoder jest archaiczne jak łącze internetowe przez modem telefoniczny czy klawiatura 214 (tzw dinozaur) o telegazecie nie wspominając...

ile ludzi tyle zdań...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Stacje radiowe w IPTV

@pablusMożna się zgodzić...ale skoro Operator świadczy takie usługi (z tego co wiem 8 stacji), to wypada coś wiedzieć 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Stacje radiowe w IPTV

@agat13 ale to trochę tak jak z telegazetą...

albo windowsem 10 na dyskietkach 😛

dopóki ludzie będą korzystać z dyskietek to będzie win10 na dyskietkach i dopóki będą słuchać radia przez dekoder to ta opcja w dekoderze będzie xD

ale nadal nie mogę skumać tego jak można radia przez dekoder słuchać....

no nie pojmuję po prostu...

dobrze, że ja nie mam takich problemów (nie mam dekodera 😛 )