Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom WHD80 podłączanie


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD80 podłączanie

Witam, podłączam dekoder z routerem huawei B315 zgodnie z instrukcją http://www.orange.pl/kid,4004491428,id,4004956342,title,Sagemcom-WHD-80-podlaczenie-i-aktywacja-uslu...

 

Wszystko jest pomyślnie dekoder łączy się z internetem. Podaję dane klienta i 4cyfrowy kod do identyfikacji klikam zatwierdź i nic się nie dzieje, kod znika a pojawia się pole do wpisania 4cyfrowego kodu jeszcze raz. Kod jest wpisywany podobnie. Co może być nie tak?

 

 

EDIT:

 

Znalazłem coś w internecie że przyczyną może być to, że minął termin ważności usługi, tzn umowa została podpisana 6 października i ktoś napisał że po miesiącu mija termin aktywacji...

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Sagemcom WHD80 podłączanie

@FrostEvil nie mam pojęcia kto takie rzeczy pisze o okresowej ważności kodu. W minioną niedzielę  czyli 26 listopada pomagałem zestawić usługę TV sat od Orange u kuzynki i jeśli mnie pamięć nie myli (czytałem dokumenty żeby wszystko wprowadzić) , to umowę podpisała 20 października ... wszystko zadziałało.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD80 podłączanie

Okey czyli ten powód można wykluczyć.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Sagemcom WHD80 podłączanie

@FrostEvil  na Twoim miejscu sprawdziłbym czy działa zestaw urządzeń od Orange... czyli połączył dekoder z modemem/routerem Orange... nie wiem co masz w zestawie, stawiam na Funbox2 - taka para pozwala się skonfigurować po WiFi... Jeżeli zależy Ci na stosowaniu routera huawei B315 to wpiąłbym go w drugiej kolejności - połączył z Funboxem.. w Funboxie ograniczył dostęp tylko dla tych dwóch urządzeń - własnego routera i dekodera... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Sagemcom WHD80 podłączanie

@FrostEvil  jak tam Twoje problemy?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2092
  • 5830
  • 194

Sagemcom WHD80 podłączanie

Wciśnij niebieski żółty i niebieski zrób reset i jeszcze raz od nowa


Pracuję w Orange
  • 14
  • 55
  • 0

Sagemcom WHD80 podłączanie

@FrostEvilznalazłeś już rozwiązanie ?