Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozszerzenie usługi telewizyjnej


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

Witam

Od sierpnia 2018 posiadam Orange Love (Internet+Telefon+TV+Komórka). Z końcem stycznia 2020 kończy mi się umowa z dostawcą telewizji satelitarnej i od 1 lutego 2020 chciałbym rozszerzyć swoja ofertę i przejść całkowicie na ofertę TV Orange.
Obecnie posiadam pakiet optymalny (IPTV) z dekoderem Sagemcom UHD88 (monter nie miał w tamtym momencie na stanie Samsunga ICU100).
Interesowałoby mnie przejście na pakiet Extra wraz z Canal+ Prestige oraz multiroom na jeden dodatkowy telewizor.
Umowa na pakiet Love obowiązuje mnie do sierpnia 2020 i mam zapis, że z automatu może zostać przedłużona na tych samych warunkach o kolejne 6 miesięcy. Kiedy i w jakim trybie musiałbym zgłosić do Orange chęć rozszerzenia pakietu tak aby obowiązywał on od ok. 1 lutego i jaka byłaby wtedy cena? Co wtedy dzieję się z obecną umową?

Dodatkowo mam pytanie o obciążenie łącza internetowego. Obecnie mam opcję 100 Mb/s i kabel internetowy z Funboxa 3 mam podpięty do routera TP-Link TD-W8961ND i następnie do dekodera. Do tego samego routera mam również podpięty komputer i zauważyłem, że czasami podczas jednoczesnego korzystania z internetu i oglądania telewizji sygnał na dekoderze potrafi się przyciąć. I nie mówię tu o sytuacji pobierania jakiś dużych plików na komputerze z prędkością 100 Mb/s, a zwykłym przeglądaniu stron internetowych. Z czego wynikają takie przycięcia? Czy jest jakiś rekomendowany router lub switch przez Orange przy pomocy, którego można dokonywać takich połączeń?

Z góry dziękuję za pomoc

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

@gesioo  znaczy pakiet tv  możesz rozszerzyć w każdej chwili z podstawowego do  wyższego w tym przypadku w styczniu wtedy dostajesz aneks do umowy o zmianie usług
czy do  funboxa 3.0  posiadasz Urządzenie ONT ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

Nie mam dodatkowego ONT jest on wbudowany w Funboxie z tego co kojarzę.

Załóżmy, że 1 lutego złożę w Orange dyspozycję rozszerzenia pakietu. Co wtedy stanie się z moją umową? Czy okres obowiązywania zostaje czy zostaje automatycznie przedłużony? Czy można gdzieś znaleźć cennik dla takiego rozszerzenia pakietu?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

@gesioo jeżeli mówisz o dokupieniu pakietu extra+ i c+Prestig to na ten pakiet podpisujesz nowa umowe i tyle.  Nie jest to powiązane z obecną umowa.

 

Chyba, że chcesz zmigrowac do Orange love Extra to wtedy podpisujesz aneks do umowy który wchodzi w życie z dniem podpisania. Umowa trwa 24m. 

 

PS. Nie lepiej podpiąć umowę na Orange Love Premium? Wpadnie HBO, Eleveny.. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

Z tego co się zorientowałem to mam 3 opcje:
Rozszerzenie obecnego pakietu o pakiety: Komfortowy, Multi+, Polsat, Canal+Prestige, Eleven i Multiroom - kwota abonamentu wynosi 214,97 zł (nie licząc jakiś dodatkowych promocyjnych miesięcy, które pojawiają mi się w Mój Orange)

Podpisanie nowej umowy na Orange Love Extra z Canal+Prestige i Multiroom - 224,97 zł (obecnie nie mam dopłaty za dom jednorodzinny ale domyślam się, że przy podpisywaniu nowej umowy ta opłata zostanie mi naliczona, bez tej opłaty pakiet kosztowałby 209,98 zł)

Podpisanie nowej umowy na Orange Love Premium z Multiroom - 244,98 zł (Kanały HBO mnie nie interesują więc nie ma sensu za nie dopłacać.)

Czyli wychodzi na to, że najkorzystniej mi rozszerzać pakiety w ramach obecnie obowiązującej umowy. Chyba, że nie zauważam jakiegoś szczegółu...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Rozszerzenie usługi telewizyjnej


@gesioonapisał(-a)

Z tego co się zorientowałem to mam 3 opcje:
Rozszerzenie obecnego pakietu o pakiety: Komfortowy, Multi+, Polsat, Canal+Prestige, Eleven i Multiroom - kwota abonamentu wynosi 214,97 zł(nie licząc jakiś dodatkowych promocyjnych miesięcy, które pojawiają mi się w Mój Orange)

 

 

 

——

poprawka: w Mój Orange żadnych promocji ewentualny bonifikat nie zobaczysz, tam pokazują się standardowe niepromocyjne stawki nijak się mające do zawartych warunków umowy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

No co do innego rutera musiał byś mieć urządzenie oddzielne ONT  by dodatkowy ruter dobrze działa a z pakietami tak jak pisałem wcześniej  i pisał też @RaDo_sny  można dobrać lub emigrować do pakietu Orange love Extra z canal +


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rozszerzenie usługi telewizyjnej


@gesioonapisał(-a)

Z tego co się zorientowałem to mam 3 opcje:
Rozszerzenie obecnego pakietu o pakiety: Komfortowy, Multi+, Polsat, Canal+Prestige, Eleven i Multiroom - kwota abonamentu wynosi 214,97 zł (nie licząc jakiś dodatkowych promocyjnych miesięcy, które pojawiają mi się w Mój Orange)


Tutaj mi coś cenowo się nie zgadza... Wypisz wymaluj jest to pakiet Orange Love Extra.

Licząc wszystko osobno cena wychodzi mi trochę inna:

Komfortowy 25 zł

Multi+ 5 zł

Polsat 10 zł

C+ Prestig 49.99 zł

Eleven 15 zł

Multiroom 10/20 zł

Dopłata do domku 14.99 zł

Do tego OL standard 109.99 zł. 

Wychodzi nam ok 240/250 zł.

Biorąc OL Extra masz 149.99 zł, C+ 49.99 zł. Dopłata do domku i multiroom masz 225/235 zł. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 15
  • 0

Rozszerzenie usługi telewizyjnej

Obecnie płacę za Orange Love 99,99 zł do tego:

Komfortowy 25 zł
C+ Prestige 49,99 zł

Multi+ 5 zł
Polsat 10 zł

Eleven 15 zł

Multiroom 10

Suma to 214,98 zł. Jest to rozszerzenie pakietów obowiązującej umowy więc cena podstawowego Orange Love mi nie podskoczy i nie zostanie doliczona opłata za dom jednorodzinny.
Załączam screen z Mój Orange - są tam też widoczne dodatkowe darmowe miesiące.


Orange.jpg