Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem

@deep8to może jakieś obejście np. apka na telefonie z którego obraz "chromecastowany" jest na boxa?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem

@j131  obejście zawsze można zrobić, ale są to tzw. "prace na rusztowaniu", operator mógłby pomyśleć o możliwości zrobienia/zaktualizowania akpi pod względem różnego rodzaju androidboxów jak to mają inni.

PS.

O ile sobie przypominam trwały jakieś testy w tym kierunku, ale co z tego wyszło ?...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem

@slav72ale to bardziej chyba chodziło o samą IPTV na android boxach, nie o serwis Orange TV GO który mimo że jest ekstra płatny to zapewne w zamierzeniu nie ma być wykorzystywany do dzielenia się usługą.

Tak czy owak @deep8 za wiele opcji nie ma ale widzę że jest faktycznie wystarczająco zdesperowany by oglądać TV do góry nogami... Może to kogoś w Orange przekona że jakiś potencjał w takim czy innym wsparciu dla tej platformy jest... 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem

Do góry nogami już nieaktualne 🙂 udało mi się normalnie odpalić jeszcze raz, ale po pierwsze: nie jest to proste, i nie ma pewności czy zadziała gdy będę chciał uruchomić następnym razem.

Aż tak zdesperowany nie jestem, tylko przyzwyczajony do rozwiązania od poprzedniego operatora

 - kablowego. Dziwna jest polityka Orange  - nie rozumiem dlaczego się uparli tylko na urządzenia mobilne. Jak wspomniałem wcześniej - jestem gotów płacić za samą usługę Orange Go więcej, gdyby było wsparcie na TV Boxy, poza tym aspektem (odpukać) jestem jak na razie z usług Orange w miarę zadowolony.

Co do testów to faktycznie jakieś były właśnie na Mi Boxach.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem


@j131napisał(-a)

@slav72ale to bardziej chyba chodziło o samą IPTV na android boxach, nie o serwis Orange TV GO który mimo że jest ekstra płatny to zapewne w zamierzeniu nie ma być wykorzystywany do dzielenia się usługą.


@j131  chodziło o aplikację na android tv, tu więcej o tym https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Szukamy-tester%C3%B3w-Android-TV-nab%C3%B3r-do-test%C3%B3w... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Rozczarowanie Orange - brak wsparcia dla urządzeń typu TV BOX z Androidem

Pochwaliłbyś się jak udało Ci się to zrobić? 😀