Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o pakiet


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pytanie o pakiet

@Bartłomiej a w pakiecie Extra love za 149 zł które z nich pojawią się ? 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pytanie o pakiet

@Citi2017 wszystkie wyżej wymienione w ramach konkretnej technologii.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pytanie o pakiet


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Tob

Od 5.12.2019 do 7.01.2020 mamy otwarte okno na pakiet Komfortowy dla wszystkich klientów IPTV. Także dla klientów pakietu podstawowego.

 

Dodatkowo, jeszcze w grudniu powinny pojawić się nowe kanały:

Gametoon

HD

optymalny

sport

IPTV

 

Nuta.TV

HD

optymalny

muzyka

IPTV

DTH

Junior Music

HD

optymalny

dzieci

IPTV

DTH

Top Kids HD

HD

komfortowy

dzieci

IPTV

 

TVR

HD

optymalny

rozrywka

IPTV

DTH

NTL

HD

optymalny

ogólnotematyczny

IPTV

DTH

Adventure TV HD

HD

Komfortowy

rozrywka

IPTV

 


Dzieki za info. No to cieszy mnie z tego Adventure TV, zerkałem na ten kanał w UPC. 
szkoda tylko że Discovery Life dopiero od stycznia przejdzie na HD, a nie wcześniej. PR Orange zapewniał mnie, że do końca roku, a niedawno wręcz że „w niedługim czasie” 😉

Tym samym mamy content do wątku - nowości w ofercie programowej 🙂 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pytanie o pakiet

Przy okazji. 

Logo TVP Kultura wyświetlane na pasku epg/menu jest nie stosowanym przez nich od 4l. Jest nieaktualne.

Podobnie Discovery Life które rebranding przeszli w tym roku. 
ciekawe bo dla Superstacji zmianę loga niedawno Orange wprowadziło, a Kultura od 4 lat nie. To kwestia tego co Wam dostawca dostarczy czy jak? Zaciąga się to skądś?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pytanie o pakiet


@Tob napisał(-a)

Przy okazji. 

Logo TVP Kultura wyświetlane na pasku epg/menu jest nie stosowanym przez nich od 4l. Jest nieaktualne.

Podobnie Discovery Life które rebranding przeszli w tym roku. 
ciekawe bo dla Superstacji zmianę loga niedawno Orange wprowadziło, a Kultura od 4 lat nie. To kwestia tego co Wam dostawca dostarczy czy jak? Zaciąga się to skądś?


Logo prezentowane/miniatura z poziomu EPG to content jaki dostarcza dostawca - o ile Discovery Life wkrótce zostanie zmienione - po 1 stycznia, to w sprawie TVP Kultura wysłałem zapytanie - jak dostane info zwrotne to wrócę z nim Szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pytanie o pakiet

@Bartłomiej  ok wszystkie w iptv ale pytanie brzmi w jakich pakietach bo ja posiadam Extra pakiet za 149 zł i czy w nim będą ?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pytanie o pakiet

@Citi2017 

 

04-12-2019 07:16

 

Pakiet Extra - zawiera w sobie optymalny i komfortowy, powtórzę że wszystkie w takim układzie z wymienionych będą dostępne u Ciebie Szczęśliwa kobieta


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pytanie o pakiet


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Tobnapisał(-a)

Przy okazji. 

Logo TVP Kultura wyświetlane na pasku epg/menu jest nie stosowanym przez nich od 4l. Jest nieaktualne.

Podobnie Discovery Life które rebranding przeszli w tym roku. 
ciekawe bo dla Superstacji zmianę loga niedawno Orange wprowadziło, a Kultura od 4 lat nie. To kwestia tego co Wam dostawca dostarczy czy jak? Zaciąga się to skądś?


Logo prezentowane/miniatura z poziomu EPG to content jaki dostarcza dostawca - o ile Discovery Life wkrótce zostanie zmienione - po 1 stycznia, to w sprawie TVP Kultura wysłałem zapytanie - jak dostane info zwrotne to wrócę z nim Szczęśliwa kobieta


Dzieki! W Vectrze i UPC logo TVPKultura w EPG menu jest zmienione zgodnie z tym wprowadzonym w 2015 r. Być może niedopatrzenie w procesie na którymś etapie 🙂 w 2015 Orange tv chyba dopiero raczkowała ale napewno ktoś mnie poprawi jeśli złe datuje 🙂

 

PS. Adventure TV obecnie w Orange jest chyba ale w satelitarnym dostępie bodajże


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Pytanie o pakiet

A czy od jutra planowane jest jakieś okno otwarte dla Satelity? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pytanie o pakiet

@klossser w tym temacie są najświeższe informacje o wszelakich otwartych pasmach w Orange TV