Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o pakiet


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Pytanie o pakiet

Witam mam pakiet Optymalny + Polsat zależy mi na kanałach dla dzieci czy mogę kupić te kanały osobno nie biorąc całego Komfort bo to spory koszt dla mnie mam ofertą pełną jeszcze w PC+ i nie chce płacić za jeden kanał który chce czyli TOP KIDS HD 25 zł miesięcznie i dublować kanały a tak poza tym  kiedy te nowości startują w Orange TV ?.

 

 

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pytanie o pakiet

Niestety wykup tylko całego pakietu. Pojedynczych kanałów żadna polska platforma cyfrowa nie sprzedaje.

 

Pojedynczy wykup kanału jest zarezerwowany jest dla telewizji kablowych, ale dla indywidualnych osób to byłby koszt znacznie przekraczający zakup całego pakietu z tym kanałem.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pytanie o pakiet

@ryba168  witaj w pakiet Optymalny masz 7 kanałów animowanych a by mieć resztę musisz zmienić na pakiet większy , co do pakietu Polsat możesz dokupić Pakiet Polsat za 10 zł miesięcznie
lub wziąć pakiet 

Orange Love Extra -  w tym pakiecie masz pakiet  Optymalnym, Komfortowym, Polsat, Eleven, Multi+ i Orange TV GO. Pozostałe składowe pakietu są takie same jak w opcji Standard. Ceny:

  • do 20, 80 lub 100 Mb/s - 149,99 zł miesięcznie,
  • światłowód do 300 Mb/s - 159,99 zł,
  • światłowód do 1 Gb/s - 179,99 zł.
    co do kanału TOP KIDS z tego co wiem ma być dostępny w pakiecie podstawowym Nowości jeszcze w Grudniu


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pytanie o pakiet

@ryba168 na dzień dzisiejszy kanal Top Kids nie jest dostepny w zadnym pakiecie orange tv.

 

Zaczekaj do końca roku 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pytanie o pakiet

pakietowanie w Orange jest dziwne

tak samo jak kanały Polsatu nie będące w optymalnym ani komfortowym tak kanały tematyczne c+ (Alekino,domo,kuchnia,minimini,nsport) mogłyby dołączyć do któregoś z pakietów Orange. Takie dzielenie zapewne ma związek z umowa między dostawcami kanałów z Orange ale u żadnego dużego innego operatora nie są one dodatkowo płatne, tylko sa w wyższym pakiecie jak już. W Orange są dodatkowo po-pakietowane czyli dodatkowo płatne 😕 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pytanie o pakiet

nie oszukujmy sie.

pakiet optymalny jest dosc słabym pakietem jezeli chodzi o zawartosc wg mnie i nie tylko mnie Emotikon: Mrugający
oki niech zawartosc pozostanie ale przynajmniej cena niech sie zmieni na mniejsza za taki np 3P
przy konkurencji nie prezentuje sie to za dobrze Emotikon: Język


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pytanie o pakiet


@PARANOJAnapisał(-a)

nie oszukujmy sie.

pakiet optymalny jest dosc słabym pakietem jezeli chodzi o zawartosc wg mnie i nie tylko mnie Emotikon: Mrugający
oki niech zawartosc pozostanie ale przynajmniej cena niech sie zmieni na mniejsza za taki np 3P
przy konkurencji nie prezentuje sie to za dobrze Emotikon: Język


Całkowita zgoda 👍🏼 A i selekcja kanałów (co w optymalnym, co w komfortowym) niezrozumiała, np w komfortowym Superstacja 🤣 a dla wielu osób niszowy na wysokim poziomie jakosci zawartości programu jak i jakosci obrazu Stingray FESTIVAL 4K w podstawowym, tzn optymalnym. 
No i Discovery Life w komfortowym nadal w SD kiedy już wszyscy więksi operatorzy rok temu podmienili go na HD. No ale zaraz wianuszek skontruje mnie, że dla Orange tv to tylko dodatek. Nie, skoro biorę usługę łączona to jako klient płace za każda z usług, i to nie jest dla mnie argument. 
W każdym razie cieszy mnie wspomniany Stingray FESTIVAL i że dość szybko podmieniono TVP Kultura na HD. A pakietowanie i zawartość jest bez ładu i składu.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pytanie o pakiet

@Tob Discovery Life na które mamy otwarte okno do 31.12.2019 od 1 stycznia przewędruje do pakietu Optymalnego i przejdzie na HD, podobnie na HD przejdzie także Power TV


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Pytanie o pakiet

O, w końcu konkret. Dzieki. 
PR Orange mówił w październiku że ... niebawem 😉 To troszku na wyrost, pozostawienie nadziei. Dobrze że optymalny zostanie ubogacony o jeden kanał. 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pytanie o pakiet

@Tob

Od 5.12.2019 do 7.01.2020 mamy otwarte okno na pakiet Komfortowy dla wszystkich klientów IPTV. Także dla klientów pakietu podstawowego.

 

Dodatkowo, jeszcze w grudniu powinny pojawić się nowe kanały:

Gametoon

HD

optymalny

sport

IPTV

 

Nuta.TV

HD

optymalny

muzyka

IPTV

DTH

Junior Music

HD

optymalny

dzieci

IPTV

DTH

Top Kids HD

HD

komfortowy

dzieci

IPTV

 

TVR

HD

optymalny

rozrywka

IPTV

DTH

NTL

HD

optymalny

ogólnotematyczny

IPTV

DTH

Adventure TV HD

HD

Komfortowy

rozrywka

IPTV