Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z nc+ go


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

Problem z nc+ go

Witam od jakiś 8 miesięcy mam wykupiony pakiet canal plus selekt i dostałem dostęp do aplikacji nc+go niestety mam tam tylko dostępne programy canal + ale takie jak nsport czy wiele innych mam kłódke i brak dostępu. W Orange mam pakiet tv extra i myślałem że w aplikacji nc+ będą te same kanały dostępne co mam wykupione w Orange a tak nie jest. 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Problem z nc+ go

@SEVEN7  w aplikacji nie ma dostępu do wszystkich kanałów, jest to co napisałeś 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Problem z nc+ go

Prowadzę otwartą wojnę z Orange na ten temat obecnie. Bo to jest niezgodne z tym co oferują. Wygląda na to, że trzeba będzie napisać skargę do UKE i UOKiK.

IMG_20210521_143725.jpgScreenshot_2021-05-21-19-39-21-173_com.brave.browser.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 34
  • 0

Problem z nc+ go

pisze jasno dostępd do 90 kanałów a mam raptem 3 kanały. Czy z tego powodu można rozwiązać umowe o pakiet canal+?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Problem z nc+ go

Ciężko mi powiedzieć. Ja czekam na oficjalną odpowiedź z Orange. Walczę z nimi na FB, Twitterze, czatach. Jako tako nie masz tego w umowie. Co nie zmienia faktu, że na stronie stoi jak byk i podchodzi to pod fałszywe informacje i wprowadzanie klientów w błąd.

Orange już kiedyś beknął za takie praktyki. Choćby w przypadku Superpromocji Neostrady i Geopromocj dla Neostrady –DECYZJA UOKiK, sprawy rozstrzygniętej na niekorzyść Orange przez UOKiK dnia 11 sierpnia 2017. Dostali karę ponad 16 mln zł.

Nie powiem, też się skusiłem na to całe Orange Love i pakiet Canal+, ze względu na dostęp nc+go i czuję się oszukany. 

Także mówię, nie pozostaje nic innego jak pisać do UKE i UOKiK, i im więcej nas pokrzywdzonych to zrobi, tym lepiej. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z nc+ go

Ile płacisz za pakiet extra+? To pakiet extra+ z canal+?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 129
  • 0

Problem z nc+ go

Pytanie do mnie czy autora wątku?

Mam pakiet Standard i do tego Canal+Prestige. Wg informacji na stronie powinienem mieć dostęp do nc+go.