Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z listą kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Problem z listą kanałów

Nie wiem co ma lista ulubionych do tego. Niezależnie od tego jaką listę scrolluję ten problem pojawia się na każdej z list. 

 

Nie zauważyłem rozwiązania tego problemu na filmikach experta ;/

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z listą kanałów

@zaniewskikTo usuń wszystko co masz znaczone i zobacz jak będzie się wyświetlać informacja o kanałach 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Problem z listą kanałów

Wszystko co mam zaznaczone masz na myśli wyczyścić tą listę ulubionych? Usunąć z niej wszelkie kanały które są oznaczone gwiazdką?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z listą kanałów


@zaniewskiknapisał(-a)

Nie wiem co ma lista ulubionych do tego. Niezależnie od tego jaką listę scrolluję ten problem pojawia się na każdej z list. 

 

Nie zauważyłem rozwiązania tego problemu na filmikach experta ;/

 


To podrzucę instrukcję ICU 100...ale tylko poglądowo i proszę, nie złość się. Na pewno ktoś znajdzie dla Ciebie rozwiązanie. @Anonim, przeczytaj drugą część swojego pytania. Inaczej bym nie dyskutował.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Problem z listą kanałów


@Anonimnapisał(-a)

@zaniewskiknapisał(-a)

Nie wiem co ma lista ulubionych do tego. Niezależnie od tego jaką listę scrolluję ten problem pojawia się na każdej z list. 

 

Nie zauważyłem rozwiązania tego problemu na filmikach experta ;/

 


To podrzucę instrukcję ICU 100...ale tylko poglądowo i proszę, nie złość się. Na pewno ktoś znajdzie dla Ciebie rozwiązanie. @Anonim, przeczytaj drugą część swojego pytania. Inaczej bym nie dyskutował.


 

Przepraszam jeśli sprawiłem wrażenie rozzłoszczonego, w żadnym wypadku 🙂 Dziękuję za zainteresowanie tematem, mam nadzieję że uda się coś poradzić. Po powrocie do domu spróbuję coś pokombinować i dam znać czy pomogło. Instrukcję też przeczytam.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z listą kanałów


@zaniewskiknapisał(-a)

Wszystko co mam zaznaczone masz na myśli wyczyścić tą listę ulubionych? Usunąć z niej wszelkie kanały które są oznaczone gwiazdką?


@zaniewskikTak usunąć bo jak widać to na zdjęciu masz tak gwiazdkę dla tego masz informacje o dwóch stacji  

Anonim

Nie dotyczy

Problem z listą kanałów

@zaniewskikCzy zrobiłeś to co poprosiłem ciebie ? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Problem z listą kanałów

Tak. Poki co problem nie wystepuje. Przed usunieciem kanalow z listy ulubionych dzis juz nie zaobserwowalem problemu wiec nie wiem czy naprawilo sie samo czy ten proces pomogl, czy problem jeszcze powroci. Tak czy inaczej wolalbym jednak moc skorzystac z listy ulubionych 😐

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Problem z listą kanałów

Problem nadal wystepuje 😕
20180518_091432.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Problem z listą kanałów

@zaniewskikCzyli zaznaczyłeś kanały jako ulubione tak to rozumiem ?

Może lepiej jest wymienić dekoder na nowy