Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Czyli standard. Poprzednim razem gdy wykupiłem dodatkowe pakiety dwukrotnie odbijałem się od drzwi do drzwi; na infolinii Orange pracownik powiedział że to NC+ świadczy usługę więc to u nich muszę załatwiać sprawę, z koleji na infolinii NC+ powiedziano mi że nie jestem ich klientem tylko klientem Orange. Jak widać po dwóch latach nadal nic się w tym temacie nie zmieniło. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Nie ma to jak sprzedać usługę z której klient nie może skorzystać (nie ze swojej winy)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 39
  • 0

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Sprawa nadal nie jest rozwiązana.

Nie ma możliwości rejestracji w usłudze Canal+ Online dla klientów Orange.

Po kontakcie z pomocą techniczną Canal+ otrzymałem informację, że należy się zarejestrować na ich stronie. Niestety ani rejestracja poprzez numer abonenta (Canal+ wymaga 8cyfrowego a podany na umowie łączonej z Orange jest znacznie dłuższy) ani opcja logowania dla klientów Orange (przekierowanie do Mój Orange i na tym koniec) nie działa.

W kolejnych mailach zostałem odesłany do kontaktu z Orange i Canal+ umowa ręce.

Jakieś rady jak to rozwiązać albo gdzie uderzać z oficjalną reklamacją?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

@figo5589  jak widać wina leży po obydwóch stronach Orange i Canal+, dogadali się w kwestiach usługi tv sat i nic poza tym, a klient końcowy na tym cierpi i jest zbywany/przepychany "od Annasza do Kajfasza". Moim zdaniem Canal+ powinien wygenerować ośmiocyfrowe kody/numery dla klientów korzystających z ich usługi tv, a będących również klientami Orange i sprawa rozwiązana - takie to proste, a jak widać zarazem trudne do realizacji...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 39
  • 0

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Gdzie można pisać w tej sprawie odnośnie reklamacji?

Powiem szczerze, że dokupiłem Canal+ do mojej oferty Orange Love wyłącznie ze względu na dostęp do aplikacji Canal+ Online, ponieważ nie widziałem sensu opłacania drugiego abonamentu oddzielnie.

Wczoraj trochę walczyłem z tematem i przy pomocy kodu abonenta TV udało mi się przeprowadzić rejestrację na stronie nc+go. Rejestracja przeszła poprawnie, ale za to tym razem nie przychodzi link aktywacyjny, a próbowałem już tego na trzech różnych mailach.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

@figo5589  link aktywacyjny może nie przychodzić z tego względu że usługa nc+GO jest aktualnie wygaszana, a zastępuje ją właśnie Canal+Online.

PS.

Mam jeszcze pytanie czy usługa tv którą posiadasz jest w technologii sat czy IPTV?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 39
  • 0

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Posiadam IPTV. Konkretnie pakiet Orange Love Premium z Canal+ w opcji Prestige.



Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

@figo5589  skoro masz usługę tv w technologii IPTV to reklamacje dotyczące braku dostępu powinieneś składać do Orange (to oni całkowicie zarządzają tą usługą i oni powinni dogadać się z Canal+ względem dostępu do usługi Canal+Online), inaczej sprawa przedstawia się jeżeli odbiór tv odbywa się w technologii sat (zarządzanie pakietami C+ w tym przypadku przejął Canal+ i wtedy to oni powinni zapewnić dostęp do usługi Canal+Online).

Niemniej tak czy inaczej obydwie firmy są winne takiego stanu rzeczy, powinni dogadać się w tych względach między sobą, a nie przepychać klienta który płaci za usługę bądź co bądź wybrakowaną.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Cześć,

Jak masz TV po kablu to w pakiecie od Canal+ masz dostęp do aplikacji nc+go. Tutaj masz opisane https://www.orange.pl/telewizja/canalplus


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Problem z dostępem do aplikacji Canal+ online

Czy dostarczony został SMS z hasłem tymczasowym i mail z loginem tymczasowym.
Dane te wysyła Canal+
Metoda logowania do Canal+ online jest inna dla klientów Orange
Pytanie czy te dane dotarły ?