Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange TV Go


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Problem z Orange TV Go

@Cezariusz31 Hej, występowały problemy z serwerami - co w kolejności za skutkowało problemem z serwisem. Problem z fullscreenem - niestety nadal będę Cię prosić o cierpliwość.

 

Pozdrawiam


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

W appce nie pokazują się loga kanałów w żadnej zakładce - mój pakiet, ulubione, etc. Tym samym nie można żadnego kanału ogladac. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

098BB969-8956-4629-ACAB-43D4471CADEF.jpeg

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z Orange TV Go

Czy na pewno? Próbowaliście reset telefonu? Reinstalację appki? Czyściliście dane apki...sprawdzaliście  zasięg? Appka śmiga aż miło...

 

 

Screenshot_20190913_071726_com.orange.pl.orangetvgo.jpg

 

Screenshot_20190913_071718_com.orange.pl.orangetvgo.jpg

 

Screenshot_20190913_071742_com.orange.pl.orangetvgo.jpg

 

Screenshot_20190913_071732_com.orange.pl.orangetvgo.jpg

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

Obecnie dziala

po polnocy nie działała. Czy aplikacji sieci nr 1 obsługa wymagać ma aby używać wylogowywanie i logowanie ponowne? Wydaje mi się że nie. Inne aplikacje tego typu tak nie maja. Coś często awarie jej ostatnio.

Ktoś tutaj mi zaraz powie, że tylko narzekam na Orange, no ale opłacam ich usługi terminowo i opłacam za działanie i umilanie życia, a nie jego utrudnianie i co chce skorzystać to szukanie rozwiązań aby działało.

Dzis multinagrywarka jak cofałem oglądany program i odtwarzalem z zapisu zawiesił się w trakcie obsluhi - musiałem resetować dekoder bo kilka minut nic nie reagował. Nie dość ze te funkcjonalność jest na małej ilości kanałów, to jeszcze taka sytuacja. 😬


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

@Bartłomiej Ile można czekać na naprawienie takie małego problemu? Wy umiecie coś szybko spieprzyć,ale żeby to naprawić,aby klient był zadowolony,to już wielka łaska. Moja cierpliwość właśnie dobiega do mety.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

to fakt

znow nie działa - w appce. I to nocami najczęściej nie działa, nie wyswietla się lista kanałów. 

Niesamowite. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Problem z Orange TV Go

standardowo- po polnocy Orange tvgo w appce nie działa, a kompa już mi się nie chce odpalać aby to sprawdzic. W dzień działało. 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Problem z Orange TV Go

@Cezariusz31 Hej, wybacz za brak konkretów w tej sprawie - tak jak się zobligowałem - jak tylko je otrzymam, to tutaj się nimi podzielę.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

@BartłomiejA kiedyś Orange Tv GO będzie działało na przeglądarce Microsoft  Edge?