Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange TV Go


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Witam. Otóż od niedawna mój problem z Orange TV Go polega na tym,że podczas oglądania jakiegokolwiek programu wyświetla się komunikat o braku połączenia internetowego,pomimo tego,że te połączenie jest i wszystko inne działa bez zarzutu. Dodam także,że wraz z tym problemem pojawił się mały mankament w postaci wadliwego wyświetlania obrazu w trybie pełnego ekranu.

62 ODPOW. 62

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Orange TV Go

Na jakim urządzeniu korzystasz z Orange Tv Go?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z Orange TV Go

Podpisuję się pod tematem, problem nie występował tak nagminnie jeszcze tydzień temu, ale teraz to jest koszmar... Zarówno oglądając na laptopie jak i na smart fonie. U mnie dodatkowo jeszcze nie ma ma dostępu do kanałów które zostały dokupione w pakiecie extra+ pomimo że na dekoderze są już dostępne od kilku dni.

Niestety usługa Orange TV Go nadal pozostawia wiele do życzenia, jak i wiele innych...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Jest to komputer z systemem Windows 10,przeglądarka chrome. Tak jak kolega wyżej napisał,jakiś tydzień temu nie było tego problemu. Dodam także,że na innych przeglądarkach występuje ten sam problem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z Orange TV Go

Dodatkowo zauważyłam, że na innych streamingach nie ma problemów nawet z jakością hd + czy to na TVP czy na Wp Pilot.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z Orange TV Go

U mnie to samo. Pewnie ma to związek z wprowadzeniem multinagrywarki do Orange TV GO.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Zapewne to przez tę aktualizację dzieją się takie dziwne rzeczy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Orange TV Go

Po wprowadzeniu Multinagrywarki zrobiła się awaria na  pewno naprawią ją jak najszybciej się da 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

No trochę długo im to schodzi póki co 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Orange TV Go

@Cezariusz31  najlepiej zgłosić to do BOK na czacie jutro 🙂 dowiesz się więcej od doradcy co i jak my na forum mamy tylko małe informacje 🙂