Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Multinagrywarka


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 1

Problem z Multinagrywarka

Cześć , dziś aktywowałem usługe Multinagrywarke , usługa aktywowała sie , dekoder pobrał aktualizacje , nowe oprogramowanie i od tej chwili przełączajac programy jest chwilowa 2-3 sekundowa zawiecha gdzie zastrzymuje sie obraz potem działa już ok , czy ma ktoś podobnie ? co można z tym zrobić ? Dodam ze przed aktywacja multinagrywarki kanały przełaczały sie płynnie bez problemowo.

21 ODPOW. 21

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Multinagrywarka

jaki dekoder posiadasz ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 1

Problem z Multinagrywarka

ICU 100


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Multinagrywarka

u mnie działa bez zarzutu zaczniemy od tego ze morze źle wgrał się Aktualizacja zrób restart dekodera wciśnij na pilocie DCD i wybierz zresetuj ustawienia dekoder wgra się odnowa i wtedy zobacz czy utopiły usterki  .


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Multinagrywarka

odpisz czy pomogło 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 1

Problem z Multinagrywarka

kurde przypadkiem wcisłem ze problem rozwiązany 😕 , zrobiłem reset tak jak napisałeś niestety jest nadal tak samo , czyli mowisz ze u ciebie przełaczajac programy nie zatrzymuja sie tak na 1-2 sekundy , jest takie chwilowe przyciecie pozniej juz program leci normalnie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Multinagrywarka

no u mnie  działa dobrze tylko czasem jak oglądam program wstecz zatrzymuje się na sekundę ale tak jest ok  to zalecał bym, skontaktować się na czacie z technikiem  lub za dzwonić na 510100100 z tym że czat jest za darmo  🙂 Ale jak przełączasz to taka sekunda jest ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 1

Problem z Multinagrywarka

no dokładnie przy przełaczaniu obraz staje na jakaś sekunde dwie i potem rusza i juz jest ok tylko przy kazdym przełączeniu sie zatrzymuje. Przed aktualizacja do tej multinagrywarki wszystko było ok, pisałem na czacie i tez polecili ten reset ustawien , a jesli to nic nie zmienilo to wymiana dekodera

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Multinagrywarka

znaczy może to być związane z pobieraniem danych lub multinagrywarka bo ona w tle Pracuje i sekundy zawieszenia może być od tego tak to i jak czasem mam


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 1

Problem z Multinagrywarka

no ale też pytalem co może być problemem ta aktualizacja czy jak , gdyz przed wszystko działało idealnie to dostałem odpowiedz ze nie , tak wiec nie wiem co tu moze byc problemem , wymienie dekoder i jak aktywuje znowu te nagrywarke i bedzie to samo to sie wkurze