Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc przy zakupie paczki C+


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Pomoc przy zakupie paczki C+

Witam. Chcę dzisiaj zakupić paczkę c+ select lub Prestige i mam pytanie bo infolinia Orange dzisiaj i jutro sprzedażowa nie pracuje.

1.Czy można ten pakiet aktywować z poziomu dekodera ? 

2. Czy jeżeli posiadam już usługi Orange Love FTTH ( TV, TELEFON, INTERNET ) to czy poniosę jakąś opłatę aktywacyjną ?

3. Jeżeli usługi jak wyżej kończą mi się wrzesień 2020 a a C+ będzie na dłużej to co wtedy jeśli nie przedłużę umowy z Orange ?

4. Czy jest opcja 14 miesięcy z czego 2 miesiące gratis ?

5. Czy zakupując Prestige otrzymam dostęp do kanałów Polsat Premium i do kiedy one będą za darmo ?

6. Jak długo trwa aktywacja gdy zamówię przez dekoder ?

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pomoc przy zakupie paczki C+

1. Nie - konieczne jest podpisanie umowy ponieważ to pakiet NC+
2. Tak 1 zł 24 mc i chyba 19,99 14 mc
3. Jeżeli główną umowę wypowiesz to Canal+ automatycznie jest rozwiązywany bez kary.
4. Była, ale nie wiem dokładnie.
5. Tak Cały czas dopóki będzie Prestige.
6. Nie da się przez Dekoder.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Pomoc przy zakupie paczki C+

Jak się nie da jak mam na dekoderze taka opcje i podac adres email i tam przyjdzie potiwerdzenie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc przy zakupie paczki C+

Opcje trwa jakiś pilot aktywacji pakietów przez dekoder. Z uwagi na to, że są 4 różne warianty promocji - musisz sprawdzić papiery na mailu - w razie czego odstąpić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Pomoc przy zakupie paczki C+

Z tego co widzę i tak sie chyba nie opłaca. Na player + za 100 zł mam 90 dni full opcje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc przy zakupie paczki C+

O ile masz dużą rodzinę by co 3 miesiące używać inne konto 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Pomoc przy zakupie paczki C+

Bardziej mnie interesuje umowa na dekoder bo można nagrywać. Tylko ta opłata aktywacyjna nie lubię tego płacić bo niby za co ? Za włączenie usługi zdalne ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 78
  • 1

Pomoc przy zakupie paczki C+

W playerze nie masz "Mistrzowskiej Piłki" do C+. W Orange de facto płacisz za Polsat Sport Premium


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Pomoc przy zakupie paczki C+

Jedno wielkie badziewie. Zamawiane kilkakrotnie przez dwa dekodery i na ani jednym sie nie zaktywowało pomimo iformacji że do 2h to nastapi. Wybrałem player plus za 99 zł na 3 miesiące + inne kanały i vod w tej cenie.