Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pikseloza TV podczas korzystania z internetu na komputerze.

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Pikseloza TV podczas korzystania z internetu na komputerze.

Mam światło 100Mb plus dekoder pod 4k (wymieniony gdyż stary tracił głos na nowym wejściu HDMI - wyższy standard).

Przez tydzień byłem poza domem i problem pojawił się po powrocie. Wcześniejsza pikseloza miała być związana z burzami.

Na razie nie chcę angażować swojego i czyjegoś czasu - zakładam, że będzie próba wymiany dekodera czyli zabawa w kable a obecznie wszystko jest na swoim miejscu :).

Szczególnie, że praktycznie ten sam problem wygląda, że został rozwiązany bez technika na miejscu.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10911
  • 150

Pikseloza TV podczas korzystania z internetu na komputerze.


bastek1988 napisał: Na razie nie chcę angażować swojego i czyjegoś czasu - zakładam, że będzie próba wymiany dekodera czyli zabawa w kable a obecznie wszystko jest na swoim miejscu :).

Szczególnie, że praktycznie ten sam problem wygląda, że został rozwiązany bez technika na miejscu.


Faktycznie ten wpis na to by wskazywał. Ale @gacek585 najprawdopodobniej zgłosił jednak problem techniczny i monter, a dokładnie "jakiś gostekMrugający mężczyzna, w ramach jego realizacji wykonał działania po stronie Centrali (przeznaczonej dla linii miedzianej). Nie jest zatem przesądzone, że jeżeli sam zgłosisz taki problem, to z definicji technicy przyjdą do Ciebie na miejsce... Tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy zdiagnozują oni jakieś nieprawidłowości po stronie urządzeń centralowych. Ale tego na pewno się nie dowiesz, jeżeli nie zgłosisz usterki...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

Pikseloza TV podczas korzystania z internetu na komputerze.

Na których kanałach?

Anonim

Nie dotyczy

Pikseloza TV podczas korzystania z internetu na komputerze.

@ramemJa miałem na vdsl do 80Mb a kanały to TVN HD TVN7 HD na 2/3 sekundy 

beznazwy.png


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10911
  • 150

Pikseloza TV podczas korzystania z internetu na komputerze.

@ramem

jeżeli pytasz o to autora tematu czy @bastek1988 – to nie ma to chyba większego znaczenia, przynajmniej w zaprezentowanej tutaj problematyce. Zakładam, że chodzi o wszystkie kanały. W przypadku @gacek585 pomocna okazała się kolejna interwencja techników; kolejna, bo wcześniej – zdaje się – nie udało im się „rozwikłać” tej sprawy.
A propos techników – jak u Ciebie @bastek1988 ta historia się zakończyła?

Hm… Może @gacek585 rozważyłbyś oznaczenie rozwiązania w swoim temacie przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│? Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybciej dotrzeć do interesującej ich odpowiedzi Bardzo szczęśliwy kot.