Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet nc+ rezygnacja


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ rezygnacja

Witam, 

posiadam pakiet nc+ z którego chciałbym zrezygnować. W aplikacji mój orange pokazuje go jako ponad abonamentowy, na fakturze mam oddzielne pozycje za Orange Love - Usługa TV i oddzielna za nc+: Pakiet Comfort+. Chciałbym zrezygnować z tego drugiego. Czy jest to bezpłatne? Jaką drogą to zrobić? BOK czy korespondencyjnie? 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet nc+ rezygnacja

Czy to bezpłatne, zależy od tego czy masz lojalke. Skontaktuj się z bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ rezygnacja

Dzwoniłem już wcześniej, jedna Pani konsultantka powiedziała że bez problemu wyłączy ten pakiet nc+, potem przełączyła do drugiego konsultanta, ten juz powiedział że wg niego nie można wyłączyc przez BOK i w sumie nie wie czy zostało wyłączone czy nie. Dlatego przyszedłem zapytać na forum. Jutro zadzwonię raz jeszcze. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiet nc+ rezygnacja

Na forum nikt nie ma wglądu w zapleczu. Jeśli coś jest wprowadzenie, to zwykłe jest zgłoszenie lub zamówienie widoczne na mój Orange. Coś widzisz u siebie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Pakiet nc+ rezygnacja

W mój Orange nie mam żadnych dyspozycji w zakładce "Zgłoszenia i zamówienia" jeśli oto chodzi. Dzisiaj w sumie prosiłem o dwie dyspozycje: 1. Usunięcie pakietu nc+; 2. Uruchomienie pakietu HBO - żadnego tam nie widzę. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Pakiet nc+ rezygnacja

@metformin555 Cześć. Rezygnacja z nc+ Powinna być złożona w formie pisemnej.