Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 87
  • 406
  • 1

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Mam pakiet Orange Love Optymalny od połowy lipca i dzisiaj na czacie konsultant stwierdził, że kanały Polsatu mogę dokupić, bo one są do nowych umów. Ktoś wie jak to w końcu jest?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Mi jeden konsultant też tak powiedział, a drugi że dla wszystkich to jest wedle komunikatu prasowego i przyjęli reklamację. Nie napisali w nim że to tylko dla nowych. Jak nie umieją pisać to niech nie piszą wcale 🤯🤯🤯.Zamieszanie jak z TVP3 i tą aplikacją jedni mieli inni nie🤣🤣🤣🤣 

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Jak pisałem wcześniej. W optymalnym tylko dla nowych lub aneksujących umowy. Jeśli mieli by z automatu wrzucić musieliby usunąć opłatę 10 zł za pakiet Polsat u istniejących posiadaczy. W kolejnych odsłonach Love paczka Polsatu dostępna była również w pakiecie Multi za 5 zł, tu też by musiano usunąć opłatę lub modyfikować regulaminy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5701
  • 23122
  • 197

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Jak pisałem wcześniej. W optymalnym tylko dla nowych lub aneksujących umowy. Jeśli mieli by z automatu wrzucić musieliby usunąć opłatę 10 zł za pakiet Polsat u istniejących posiadaczy. W kolejnych odsłonach Love paczka Polsatu dostępna była również w pakiecie Multi za 5 zł, tu też by musiano usunąć opłatę lub modyfikować regulaminy.

Tak pisałeś, ale dla "startych" umów też już nie ma "pakietu Polsat". Czyli o jakich "istniejących posiadaczach" piszesz? Posiadaczach nieistniejącego pakietu? A wszyscy "staroumowiarze" mają pod nazwą "Pakiet Optymalny" co innego niż "nowoumowiarze"?

Nieprzemyślana była ta reforma zawartości bez reformy nazw. Musiał się zrobić bałagan.

 

PS. Załóżmy hipotetycznie że zależy mi na tych kanałach. Ponieważ mam starą umowę, to żeby je dostać powinienem zamówić wyższy pakiet (Extra?). Załóżmy że go zamówię, ale zaraz z niego zrezygnuję. Wtedy wracam do pakietu Optymalnego. Ale którego: "starego" czy "nowego"? I dlaczego?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@j131napisał(-a)

@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Jak pisałem wcześniej. W optymalnym tylko dla nowych lub aneksujących umowy. Jeśli mieli by z automatu wrzucić musieliby usunąć opłatę 10 zł za pakiet Polsat u istniejących posiadaczy. W kolejnych odsłonach Love paczka Polsatu dostępna była również w pakiecie Multi za 5 zł, tu też by musiano usunąć opłatę lub modyfikować regulaminy.

Tak pisałeś, ale dla "startych" umów też już nie ma "pakietu Polsat". Czyli o jakich "istniejących posiadaczach" piszesz? Posiadaczach nieistniejącego pakietu? A wszyscy "staroumowiarze" mają pod nazwą "Pakiet Optymalny" co innego niż "nowoumowiarze"?

Nieprzemyślana była ta reforma zawartości bez reformy nazw. Musiał się zrobić bałagan.

 

PS. Załóżmy hipotetycznie że zależy mi na tych kanałach. Ponieważ mam starą umowę, to żeby je dostać powinienem zamówić wyższy pakiet (Extra?). Załóżmy że go zamówię, ale zaraz z niego zrezygnuję. Wtedy wracam do pakietu Optymalnego. Ale którego: "starego" czy "nowego"? I dlaczego?


Zależy jaką masz umowę - możesz zamówić pakiet Polsat za 10 zł lub Pakiet Multi za 5 zł

Arti_Kn_Pl_0-1666793425505.png

Wejdź z poziomu dekodera w kafelek dokup pakiet i sprawdź co mas dostępne.

Jeśli ktoś ma starą umowę to ma dostępny pakiet Polsat za 10 zł, później ten pakiet nie był dostępny dla nowo zamawiających (w tamtym czasie - nie teraz), ale Polsaty przeniesiono do Multi+.

 


 

 Ale którego: "starego" czy "nowego"? I dlaczego?

 


Starego, bo odstępujesz w 14 dni. Warunek zamówienie na odległość.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5701
  • 23122
  • 197

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
...

Wejdź z poziomu dekodera w kafelek dokup pakiet i sprawdź co mas dostępne.

Jeśli ktoś ma starą umowę to ma dostępny pakiet Polsat za 10 zł, później ten pakiet nie był dostępny dla nowo zamawiających (w tamtym czasie - nie teraz), ale Polsaty przeniesiono do Multi+.

 


No właśnie w tym sęk że w dekoderach wszystko wygląda podobnie (tak samo?) jak dla nowych umów (w szczególności "Pakiet Polsat" zniknął z dekodera niezwłocznie po zmianach), a podglądu zawartości pakietów w dekoderach nie ma, więc skąd mam niby wiedzieć (bez uciekania się do źródeł poza-dekoderowych) że, żeby mieć pakiet Polsatu, to mam zamówić pakiet Mutli+ który reklamuje się pakietami spod znaku C+?

Mnie ta sprawa osobiście tyko marginalnie interesuje, jako ciekawostka, bo nie mam zamiaru tych kanałów oglądać, ale obawiam się że Twój optymizm co do klarowności sytuacji jest nieco przesadzony.

W kwestii "powrotów": OK, do 14 dni rozumiem. A co jeśli pooglądam miesiąc i wtedy zrezygnuję? Też wracam do "starego"? Chyba tak, tylko jak to w tym wypadku uzasadnić?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Przyjmując że przechodzisz na Extra z umową na czas nieokreślony - wskakujesz w obecną nową ofertę, powrót do Love standard będzie skutkował powrót do nowego optymalnego, ale też na nowej obecnie obowiązującej cenie.

 

Jeśli nie możesz zamówić pakietu Polsat i nie masz go dostępnego w optymalnym oznacza to że jest w multi +. należałoby się też zapoznać z regulaminami promocji z czasu kiedy była zawarta umowa.

Wykaz kanałów który załączyłem wcześniej był z marca 2022. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5701
  • 23122
  • 197

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Przyjmując że przechodzisz na Extra z umową na czas nieokreślony - wskakujesz w obecną nową ofertę, powrót do Love standard będzie skutkował powrót do nowego optymalnego, ale też na nowej obecnie obowiązującej cenie.

 

Jeśli nie możesz zamówić pakietu Polsat i nie masz go dostępnego w optymalnym oznacza to że jest w multi +. należałoby się też zapoznać z regulaminami promocji z czasu kiedy była zawarta umowa.

Wykaz kanałów który załączyłem wcześniej był z marca 2022. 


Chyba nie ma sensu kontynuować tej wymiany. Zamawiając pakiet Extra nie zmieniam obowiązującej umowy, mogę z niego także zrezygnować w dowolnym czasie i jestem pewien (no prawie), że wtedy wracam do "starego" pakietu optymalnego. Znam wszystkie dotyczące mnie regulaminy promocji z dnia podpisywania umowy, i zapewniam Cię że nie ma w nich mowy o stworzeniu w przyszłości pakietu kanałów który co prawda będzie się nazywał tak samo jak ten który zamawiam, ale będzie miał inną zawartość. Co w dodatku uniemożliwi mi zamówienie go. Tak że pozostanę przy swoim zdaniu: na własne życzenie i zupełnie niepotrzebnie wprowadzono bałagan, którego można było uniknąć po prostu zmieniając nazwy pakietów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2066
  • 5685
  • 191

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Chyba źle cię zrozumiałem. Ja pisałem o Love Extra, a ty chcesz dokupić pakiet Extra od C+ ?
Nie zmieniasz umowy dla Love standard więc cały czas jesteś na starym optymalnym. Jedno ale, extra + jest na 12 lub 24 mc.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1378
  • 3

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Ja podam taką informację dla ciekawości mam tv od miesiąca i tak na dekoderze jedynym pakietem jaki mogę dokupić jakbym chciał przez dekoder to zrobić jest pakiet canal+ ( nie wiem czy to jest chwilowe i po promocyjnym okresie te inne pakiety pojawią się na dekoderze też bo mam na razie dostęp do wszystkiego pewnie do końca miesiąca) a wchodząc na Mój Orange tam jest jeszcze pakiet Elevenów , Filmbox-ów, Cinemax. Mam Optymalny Ekstra po nowemu to Standard Ekstra. Do pozostałych kanałów mam dostęp tak jak to jest pokazane na stronie orange z ofertą tv i oczywiście do Polsatów o których tu mowa w tym temacie. Jakiś czas temu na stronie zmieniono ofertę tv i są teraz 3 główne pakiety i nie ma pakietu Optymalnego (przynajmniej pod tym linkiem https://www.orange.pl/pakiety/love ) tylko teraz Standard, Ekstra lub Premium i inne pakiety w zależności jaki główny pakiet z tych 3 się wybierze takie będą wyświetlane na stronie. Jak kupowałem ofertę tv to jeszcze na stronie był pakiet optymalny nie było pakietu premium jak teraz tylko te pozostałe i konsultant powiedział, że to co widzę na stronie tego już nie ma dla mnie tylko to co teraz zrobili pod linkiem, który podałem. Więc moim zdaniem sami w Orange mieszają z tym dostępem do Polsatów bo według strony każdy powinien mieć te Polsaty nawet w tym najtańszym pakiecie Optymalnym czy po nowemu Standard bo w Optymalnym były pokazane te logotypy Polsatu jak teraz pod tą nową nazwą i ta sama ilość jest 131 kanałów.