Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Witam,

od 05.10.2022 po odkodowanym oknie pakietu Komfortowego powinien zwiększyć się pakiet Optymalny o 12 stacji Polsatu , np Polsat film, cafe, play, polsat music itp. info ze strony Orange (Oprócz bezpłatnie odkodowanego Pakietu Komfortowego zwiększy się także liczba kanałów w Pakiecie Optymalnym o 12. Dodane kanały to m.in. Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Film HD, Polsat News HS, Polsat Rodzina HD i Polsat Sport Extra HD.) Do dnia dzisiejszego przynajmniej u mnie jest to zablokowane. Może ktoś się wypowie w tej sprawie.

Źródło: Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

24 ODPOW. 24

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Paczka Polsatów dostępna jest w pakiecie optymalnym dla nowych i aneksujących umów. Obecni klienci mogą dokupić pakiet Multi za 5 zł w który, są Polsaty zawarte.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

W komunikacie prasowym nie ma wzmianki, że tylko dla nowych lub aneksów. Jak zawsze nie potrafią pożądane napisać informacji. A dzwoniłem na infolinię to konsultantka powiedziała że wszyscy powinni mieć te kanały w pakiecie optymalnym.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu


@jacor1986napisał(-a)

W komunikacie prasowym nie ma wzmianki, że tylko dla nowych lub aneksów. Jak zawsze nie potrafią pożądane napisać informacji. A dzwoniłem na infolinię to konsultantka powiedziała że wszyscy powinni mieć te kanały w pakiecie optymalnym.


Zgadza się. Kanały powinny być dostępne dla wszystkich iptv. Zrób reset dekodera a jak to nie pomoże to może odświeżenie uprawnien techniczna niech zrobi

 Dzwon na bok


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Ponowna reklamacja złożona. Kanałów Polsatu dalej brak.Co za bałagan 😡😡😡


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

A w sat z Canal+ do tej pora nie ma te kanały wszystkie sportowe polsatu i to na pewno dla wszystkich nie będzie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Od 5 października czekam na odpowiedź na reklamację w tej sprawie i cisza. Chyba przerosła ich sprawa bo do dnia dzisiejszego czekam na odpowiedź. A kanałów Polsatu jak nie było tak nie ma😡😡😡


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

I reklamacja została uznana wreszcie. Oto co mi napisali: Rozpatrzyliśmy pozytywnie reklamacje nr Z4...... Informujemy, że nasza diagnostyka potwierdza dostęp do programów Polsat, z wyjątkiem pakietu mistrzowska piłka tj. programy Polsat Sport Premium. Odświeżenie uprawnień do programów jest na kanale 998, wystarczy pozostać na nim 15 min. Przepraszamy za niedogodności. Jednak dalej te kanały dalej mam zablokowane, przekazali tą sprawę do działu technicznego mają problem z uprawnieniami. Ciekawe jak długo teraz będę czekać. Sprawa ciągnie się od 05.10.22r.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

@jacor1986 Doczytałem...

"Jeśli macie dekoder Premium 4K lub Dekoder 4K i korzystacie np.: z Pakietu Optymalnego, to pamiętajcie, że inne pakiety, np.: Extra+, w których są dodatkowe kanały tematyczne Polsatu, możecie także dokupić w prosty sposób, bezpośrednio na swoim dekoderze. Wystarczy skorzystać z opcji „Dokup pakiet”, którą znajdziecie na stronie startowej urządzenia"
Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

Wniosek: jeśli masz Optymalny, to musisz dokupić...Chodzi zapewne o możliwość oglądania dodatkowych kanałów, a nie o to, że są za darmo...Ciekawe na jakiej podstawie uznano reklamację?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 51
  • 0

Pakiet Optymalny z kanałami Polsatu

Z komunikatu prasowego Orange https://biuroprasowe.orange.pl/blog/odkodowany-pakiet-komfortowy-w-telewizji-od-orange/, że pakiet optymalny zostanie zasilony o kanały Polsatu(12 stacji) bez dodatkowych kosztów. A w wykazie stacji iptv z dnia 5.09.22r. są już one wymienione.