Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Ciekawy jestem czy ruszyli? 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3422
  • 4501
  • 123

[ Edytowane ]
Jak na razie na kanale 12 oferta NC+ info, zamów. Ale HBO śmiga. Kanał 133 czyli Canal+sport odbieram. Ale kino również. Domo+ i kuchnia + także.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Misiek62To ja mam przez 365 dni dostępny wszystkie kanały

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3422
  • 4501
  • 123

@Konto usunięte, jak już się chwalimy, to ja mam z oferty CP pakiet sport.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

U mnie odkodowane 3 kanały HBO i canal+ sport , canal+ sport2 Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 1
  • 0
  • 0

o co chodzi z tymi odblokowanymi pasmami ??? jestem świeżak i nie wiem o co chodzi..   One są jakoś dodatkowo płatne ??? zauważyłem, że mam kilka dodatkowych kanałów pomimo że ich nie aktywowałem. Nie musze sie obawiać o zwiększoną fakturę ???

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 19973
  • 10023
  • 1022

Nie, nie będzie opłat. To akcje promocyjne nadawców.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 20, Pasjonat
  • 339
  • 164
  • 3

To gratuluje bo minie za darmo nie odblokowali  w październik  a ni w grudniu ta akacji widocznie  nie dla każdego  tylko wybranych osób 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 22, Pasjonat
  • 416
  • 213
  • 17

W okresie od 9 do 25 lutego br. na czas zimowych IO mamy prezent dla Klientów pakietów Canal+: bezpłatny dostęp do kanałów Eurosport 3, 4, 5 w całości poświęconych olimpiadzie

możliwość bezpłatnego oglądania tych kanałów otrzymaja wszyscy dotychczasowi Klienci pakietów Canal+ oraz ci, którzy w okresie od 9 do 25 lutego br zakupią Canal+

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 19973
  • 10023
  • 1022

A reszta ile płaci?
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz