Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Pablo5  mnie te zmiany nie dotyczą bo posiadam komfortowy pakiet 🙃 dlatego pytam 🙃


Zespół Nasz Orange
  • 190
  • 2590
  • 12

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Od 28 maja do 11 czerwca 2023 r będzie udostępniony kanał Eurosport 4K na pozycji  110, gdzie w najwyższej jakości będziemy mogli oglądać Turniej Roland Garros.

Dostępny na dekoderach: Dekoder 4K Premium, Dekoder 4K, 4K Stream
Multinagrywarka:  start-over, catch-up
Orange TV Go: usługa niedostępna
Dla Klientów światłowodu posiadających odpowiedni sprzęt do odbioru w jakości 4K, kanał pojawi się automatycznie na pozycji 110 w dniu startu turnieju - 28 maja.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Kolejna promocja się pojawiła na stronie orange więcej podane jest w zakładce z ofertą tv w Aktualnościach

Komfortowy czerwiec w prezencie z Telewizją od Orange

Od 1 do 30 czerwca Pakiet Komfortowy oraz Pakiet Multi+ będą odkodowane dla wszystkich klientów Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV). Dodatkowo, od 1 do 15 czerwca w Orange VOD będzie dostępnych aż 30 filmów familijnych w niższych cenach.

47 kanałów TV odkodowanych w czerwcu.  Od 1 do 30 czerwca klienci Pakietu Optymalnego oraz Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV) będą mogli oglądać, bez dodatkowych opłat, 42 kanały TV z Pakietu Komfortowego i 5 z Pakietu Multi+.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Luki555przesyłam link z Biura Prasowego Orange na temat Odkodowaliśmy 47 kanałów w Telewizji od Orange https://biuroprasowe.orange.pl/blog/47-odkodowanych-kanalow-z-telewizja-od-orange/

a także w tym linku Orange odkodowuje kanały TV. Jest ich prawie pół setki https://www.telepolis.pl/rozrywka/telewizja-i-vod/orange-tv-odkodowane-kanaly-czerwiec-2023

Nawet 47 kanałów w otwartym oknie Orange TV https://satkurier.pl/news/228763/nawet-47-kanalow-w-otwartym-oknie-orange-tv.html

Więcej informacji w linkach powyżej

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Promocja fajna ale orange zapomina o tych co mają np pakiet komfort czy ekstra a co za tym idzie mają już dostęp do tych kanałów. Dla tej grupy mogli też zrobić osobną promocję na kanały i np udostępnić na taki sam okres pakiet filmbox czy cinemax ewentualnie pakiet eleven, żeby każdy klient odczuł, że jest dla niego coś a tak zostają tylko filmy vod dla takich osób ewentualnie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Popieram - albo obciąć nam opłatę za pakiet Komfortowy/Ekstra do poziomu optymalnego w czasie tej promocji - dlaczego mam płacić za coś co inni dostają gratis?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 247
  • 1579
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Eeee, to tak nie działa 🙂

Ten "gratis" to tylko na pewien czas, na zachętę, żeby ludzie poznali i wsiąkli i zakupili wyższy pakiet. To nie gratis, to działanie socjologiczne 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Po części też żeby zachęcić, ale nie ma powodu, żeby czegoś nie dać tym co mają wyższe pakiety też choćby na moment w takim samym okresie udostępnić a np paczka filmbox była już odkodowana między 16 grudnia a 12 stycznia i to było w porządku bo obejmowało wszystkich a teraz tylko część klientów. Co pokazuje, że można zrobić promocję dla wszystkich a nie tylko tym z najtańszym pakietem skoro wtedy mógł orange to czego nie powtórzyć i dać czegoś co nikt nie ma dostępu (chyba, że specjalnie dokupił ktoś te dodatkowe pakiety)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Najbardziej poszkodowani mogą czuć się posiadający tzw. pakiety full, ich to wszystkie "otwarte okna" omijają. To taka "wrzutka" ode mnie do postów powyżej... nie to żebym był dotknięty problemem 😁😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

A wy jeszcze macie czas i ochotę na oglądanie telewizji. Jestem już 10nrok na rencie albo i wiecej. W sumie firmę zamknąlem w 2008. Teraz mam skyshowtime, Amazon Video, canal, hbo, zrezygnowałem z netfiksa. Bo po co, bo jak mam.ochote to nic ciekawego nie ma. Ostatnio na Apple jest tako fajny serial ale w piątek się kończy. O takich co się dali zamknąć do konserwy. Powiew świeżości. A jeszcze You tubę i fajne wizje podczas medytacji. Kiedyś canal to było coś. Szkoda