Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Wojciech  ale umnnie w czerwcu nie było otwartego okna canal +itp. to raczej kit był przynajmniej dla mnie 🤔 bez obrazy 


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Citi2017 musiałeś mieć jeden z poniższych pakietów:

  • CANAL+ Prestige,
  • CANAL+ Prestige z Extra+,
  • Orange Love Premium.

Wtedy dostawałeś Canal+ 4K UHD. Nie wiem co posiadasz, także więcej nie podpowiem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

od 5 września do 3 pazdziernika dla wszystkich co posiadają IPTV kanały z pakietu komfortowego odkodowane 😋


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Dzięki za info.

Dziś wymieniłem dekoder ICU 100 na 4K Stream i o dziwo z mojej oferty zniknął Canal+ 4K z pozycji 276!

Czy w związku z promocją o której pisał @PARANOJA usunięto z oferty ten kanał, czy tylko na moim dekoderze tak jest?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@tareckinapisał(-a)

Dzięki za info.

Dziś wymieniłem dekoder ICU 100 na 4K Stream i o dziwo z mojej oferty zniknął Canal+ 4K z pozycji 276!

Czy w związku z promocją o której pisał @PARANOJA usunięto z oferty ten kanał, czy tylko na moim dekoderze tak jest?


Chwilowo na 4K Stream ten kanał nie dostępny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Arti_Kn_Pl wielkie dzięki za info. Nie wiadomo pewnie też kiedy się pojawi... 😏


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Dla Klientów Telewizji od Orange w technologii IPTV w dniach 7-9 października 2022r. odkodowujemy bezpłatnie kanały:

  • Eleven Sports 1 4K, dostępny na kanale 119 (odbiór tylko ze światłowodem i dekoderem z 4K w nazwie),
  • Eleven Sports 1, dostępny na kanale 120,
  • Eleven Sports 2, dostępny na kanale 121.

W tym czasie będzie można się załapać na mecz FC Barcelony (zapewne z Robertem Lewandowskim w składzie) przeciwko Celta Vigo, mecz na szczycie we Włoszech: Juventus FC vs AC Milan, Grand Prix Formuły 1 w Japonii.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Spytam jeszcze, czemu te pasma otwarte są tylko przeważnie i zawsze  dla samego IPTV, a w DTH i na satelita dajmy z Canal+ nie ma wcale te otwarte żadne pasma nigdy razem.........moim zdaniem powinno być otwierane tu i tu po równo razem, a co zauważyłem w ta druga oferta z satelita nigdy nie ma te pasma otwarte na nic i razem z IPTV. Canal+ też dla klienty Orange co mają od nich ta telewizja nic im nie daje i nie otwiera, tylko robią promocje swoim abonentom z salon Canal+ i nowe kanały im dają tylko też.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12698
  • 52260
  • 596

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Fred1  dlatego, że to inna technologia przesyłu, a co za tym idzie inne umowy na dostarczanie treści... Prawdopodobnie zarządzanie dostępami ma zupełnie inne rozwiązania techniczne, przez co nie opłaca się grzebać w systemach...tak ogólnie.. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 164
  • 0

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Dobrze rozumiem, to daliby na innej technologia sat. przesyłu, coś innego w zamian jak czegoś nie da tu i tu, a to nigdy nic nie ma w sat., te Canal+ też tylko swoim typowym abonentom daje wszystko

i ta oferta Orange TV sat, z Canal+ w Orange zostaje zawsze bez niczego, bo Orange promuje IPTV i tam tylko daje, a Canal+ tylko swoich abonentów promuje i im tylko daje wszystko,żeby przechodzili do nich,  a Orange mają  gdzieś i klientów od nich w tym Canal+, bo to nie od nich.

A co do czego, nie działa coś blokady porobione i ze strony Canal+ i Orange też i nie wiadomo po co,  kogo pytać nie wiadomo, trzeba długoo czekać na odpowiedzi jednych i drugich ze wszystkim.

A nowości też żadne w tym nie ma nowe pakiety, nowe kanały, oferta i.t.p i to nie zmienia.

Orange TV  GO też nie ma dla klientów telewizja Orange sat. z Canal+ nadal i  blokada.

Więc wynika z tego, że jest, jak napisałem.

I Orange tego nie chce i Canal+ też nie chce tego, bo to nie od nich klienci.