Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange tv go nie działa na androidzie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange tv go nie działa na androidzie

Producent zapewnia, że powinno działać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange tv go nie działa na androidzie

Chyba nie wiecie jak DRM działa. Widocznie mechanizmy na tv mają opcję na nagrywanie treści z aplikacji. I pewnie aplikacja Orange nie ma możliwości ich wyłączenia. Widocznie z netflixem się dogado a z Orange nie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange tv go nie działa na androidzie

No to fajny ten Orange, nie ma co... to ja nie wiem za co ja płacę. Czy mam teraz szukać na chybił trafił nowego telewizora, żeby w końcu tafić na taki co jest kompatybilny???? Niech Orange z łaski swojej sworzy listę urządzeń, które pozwalają na orange tv go, bo jak się okazuje sam Samrt TV zAndroidem nie wystarcza. Wprowadzanie ludzi w błąd jest nie fair!


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Orange tv go nie działa na androidzie

Netflix czy HBO dogadują się z producentami telewizorów, żeby ich aplikacja były obsługiwane. Orange ma swoje dekodery TV więc pewnie nie ma ochoty płacić np. Samsungowi, żeby ich apka była wspierana.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Orange tv go nie działa na androidzie

I to jest problem - że nie ma rzetelnej informacji.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Orange tv go nie działa na androidzie


@Sebastian1napisał(-a)

Netflix czy HBO dogadują się z producentami telewizorów, żeby ich aplikacja były obsługiwane. Orange ma swoje dekodery TV więc pewnie nie ma ochoty płacić np. Samsungowi, żeby ich apka była wspierana.


No ale to jest polityka na poziomie "Janusza biznesu". Zwłaszcza, że Orange NIE produkuje własnych telewizorów.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Orange tv go nie działa na androidzie

Orange do telewizji daje swój dekoder, który podłączysz do każdego telewizora przez HDMI i nie trzeba nikomu płacić, żeby to działało.