Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange tv go nie działa na androidzie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange tv go nie działa na androidzie

Mam problem, który doprowadza mnie do szału. Chciałabym korzystać z drugiego telewizora w domu, niestety opcja multiroom odpada z powodu jakości sygnału. Postanowiłam zakupić telewizor ze smart tv na androidzie, żeby korzystać z Orange tv go. Niestety po zalogowaniu się do aplikacji i próbie uruchomienia kanału pojawia się komunikat: Urządzenie nie spełnia wymagań bezpieczeństwa. Android posiada dostęp do konta root lub system Android nie posiada certyfikacji Google. Pytam się zatem, o co chodzi? Inne aplikacje ze sklepu Play smigają bezblędnie, jakim cudem tutaj jest problem?? Co mam zrobić w tej stytuacji?

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Orange tv go nie działa na androidzie

Aplikacja wymaga zabezpieczeń typu drm związanych z ochroną treści przed nielegalnym wykorzystaniem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange tv go nie działa na androidzie

A inne aplikacje Google Play tego nie wymagają? W jaki sposób mam dobrać telewizor żeby w końcu cieszyć się telewizją, skoro doradcy orange doradzają zakup smart tv (że z androidem trzeba już samemu się domyślić) ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Orange tv go nie działa na androidzie

Wszystkie streamingowe tak. Przykładowy to netflix.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange tv go nie działa na androidzie

Ale netflix smiga aż miło!!! A orange tv go nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Orange tv go nie działa na androidzie

Na zrootowanym telefonie?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Orange tv go nie działa na androidzie


@Piotrekk85napisał(-a)
Na zrootowanym telefonie?

Na jakim telefonie? Przecież on pisze o telewizorze (Smart TV z Androidem)? Czy ja coś źle rozumiem?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange tv go nie działa na androidzie

Janhalb, dokładnie na telewizorze smart tv z androidem takie cuda.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Orange tv go nie działa na androidzie

Widocznie producent sprzętu ma umowę z netflixem. Samodzielna instalacja na rootowowanych urządzeniach nie jest możliwa. Zawsze możesz namówić by Orange też nawiązało współpracę w tym zakresie. Zgłoś pomysł.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Orange tv go nie działa na androidzie

Piotrze, o czym Ty mówisz? Na jakich "rootowanych urządzeniach"?

 

Mówiąc najprościej:

 

1. Człowiek kupił w sklepie Smart TV z Androidem.

2. Zainstalował na nim aplikację Orange TV Go.

3. Kiedy się do niej loguje i chce uruchomić - dostaje bezsensowne komunikaty o tym, że "Urządzenie nie spełnia wymagań bezpieczeństwa. Android posiada dostęp do konta root lub system Android nie posiada certyfikacji Google."

4. …co jest tym bardziej wkurzające, że - jeśli dobrze rozumiem - sprzedawca w salonie Orange zaproponował mu właśnie kupno Smart TV z Androidem, żeby z tego Orange Go korzystać.