Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange tv go na przeglądarce smart tv

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Januszbbapołączenie urządzeń z HDMI oraz VGA jest możliwe i nie tak trudne, ale konieczna będzie konwersja sygnału cyfrowego na analogowy, a do tego niezbędny jest odpowiedni konwerter. Podsyłam ci link z przejsciówkami konwerterem  VGA- HDMI w media expert zerknij na tą stronę: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/kable-do-komputera/adaptery-i-przejsciowki

🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Pablo5  Dzięki 🙂 znalazłem takie coś 🙂 z vga do hdmi ale to chyba też będzie ok ? 🙂

 

https://allegro.pl/oferta/ugreen-kabel-przewod-adapter-vga-hdmi-0-15m-13289615244


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Orange tv go na przeglądarce smart tv

Będziesz miał obraz jak z wypożyczalni VHS


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@pirenej  z vga do hdmi jak z vhs ? to mam kupić z hdmi do vga adapter? ja się na tym nie znam za bardzo a chciałbym mieć bardzo dobrą jakość obrazu bo mam tv z hd 24 cale.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Orange tv go na przeglądarce smart tv

poczciwcu, no przecież jasne, że z VGA do HDMI, jeżeli w lapku masz VGA, a w TV HDMI.

Z tym VHS przesadziłem, bo pomyślałem, że z VGA starego lapka dostaniesz tylko 640x480, a to nieprawda. Przepraszam. Próbuj.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@pirenej  No spoko 🙂 będę próbował 🙂 ale tu serio jestem zielony. 🙂 Jak z vga do hdmi będzie kicha to kupie z hdmi do vga. 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Januszbba 

Kabelkiem VGA też można przesłać obraz w rozdzielczości HD, to nie problem. Jeśli telewizor miałby wejście VGA, to w ogóle najprościej byłoby podłączyć laptop kabelkiem VGA, tyle że trochę dłuższym (bo pewnie nie chcesz oglądać z odległości pół metra od TV). Kabelek VGA-HDMI długości kilku metrów posiadam i mogę potwierdzić, ze przesyła bez najmniejszego problemu obraz z antycznego laptopa Thinkpad A31p na ekran TV, to naprawdę nie jest żaden problem.

Natomiast kabelkiem VGA nie ma jak przesłać dźwięku. Obsługę dźwięku musisz załatwić niezależnie: albo będziesz miał tylko dźwięk z laptopa, albo dodatkowy kabelek do przesłania dźwięku będzie potrzebny. Chyba że TV nie ma żadnych wejść audio (jedynie HDMI), to wtedy pozostaje uzbrojenie laptopa w zewnętrzne głośniki.

Tak czy owak bez zabawy w "kabelkologię" się nie obejdzie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@j131  Dzięki za ważne informacje w każdym razie laptop ma wejście VGA a tv HDMI