Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange tv go na przeglądarce smart tv

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

Witam Jaką trzeba zainstalować odpowiednią przeglądarkę z poziomu smart tv mi box s 4 k żeby orange tv go działało dobrze? jestem zielony w tym i będę wdzięczny za pomoc próbowałem na google chrome i jak dałem na kanał  dowolny to jest czarny ekran i nic.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Januszbba 

Kabelkiem VGA też można przesłać obraz w rozdzielczości HD, to nie problem. Jeśli telewizor miałby wejście VGA, to w ogóle najprościej byłoby podłączyć laptop kabelkiem VGA, tyle że trochę dłuższym (bo pewnie nie chcesz oglądać z odległości pół metra od TV). Kabelek VGA-HDMI długości kilku metrów posiadam i mogę potwierdzić, ze przesyła bez najmniejszego problemu obraz z antycznego laptopa Thinkpad A31p na ekran TV, to naprawdę nie jest żaden problem.

Natomiast kabelkiem VGA nie ma jak przesłać dźwięku. Obsługę dźwięku musisz załatwić niezależnie: albo będziesz miał tylko dźwięk z laptopa, albo dodatkowy kabelek do przesłania dźwięku będzie potrzebny. Chyba że TV nie ma żadnych wejść audio (jedynie HDMI), to wtedy pozostaje uzbrojenie laptopa w zewnętrzne głośniki.

Tak czy owak bez zabawy w "kabelkologię" się nie obejdzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2062
  • 11629
  • 52

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Januszbba na smart tv nie będzie działać, kabel HDMI i na komputerze to uruchomić 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@IreneuszCD  Ja wiem że nie ma aplikacjii na smart tv ale mi nie o to chodzi chciałbym na przeglądarce internetowej kompatybilnej dla android tv otworzyć orange tv go i oglądać kanały tak jak z przeglądarki  internetowej co jest na komputer na windowsa.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2062
  • 11629
  • 52

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Januszbba napisałem chyba jasno, nie da się, stary laptop z HDMI i oglądasz 😃


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@IreneuszCD ja mam stary laptop i on nie ma hdmi tylko vga a tv mam led i on ma hdmi to jest jakiś sposób żebym to uruchomił? A z tableta można przesłać obraz na tv?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 124
  • 621
  • 2

Orange tv go na przeglądarce smart tv



@IreneuszCDnapisał(-a) @Januszbba napisałem chyba jasno, nie da się, stary laptop z HDMI i oglądasz 

Czy na 100% to nie zadziała. Kiedyś to uruchamiałem i działało, ale obsługa tego przez pilota to był dramat.

@Januszbba 

Serwis www działa na przeglądarkach:

  • dla systemów Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 10, Apple MacOS 10.13 "High Sierra":
    • Opera od wersji  62.0.3331.43
    • Google Chrome od wersji 77.0.3865
    • Mozilla Firefox od wersji 69.0.1
    • Microsoft Edge od wersji 90.0.818.46


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2062
  • 11629
  • 52

Orange tv go na przeglądarce smart tv

Z tableta nie próbowałem, ale powinien obraz przesłać, to mega stary laptop masz, ja mam starego i HDMI ma, lepiej niż 10 lat ma na karku 😃


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@IreneuszCD  A gdybym kupił kabel co ma 1 koniec VGA i podłącze do laptopa a 2 koniec HDMI do TV to będzie działało?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange tv go na przeglądarce smart tv

@Cracers  Dzięki za info


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2062
  • 11629
  • 52

Orange tv go na przeglądarce smart tv


@Januszbbanapisał(-a)

@IreneuszCD  A gdybym kupił kabel co ma 1 koniec VGA i podłącze do laptopa a 2 koniec HDMI do TV to będzie działało?


Takie przejściówki są bardzo drogie, te tanie z Allegro, nie nadają się, nie będzie obrazu.